Орієнтовний час читання: 3 хвилини

Ми пропонуємо нові юридичні адреси в м. Києві, що не віднесені контролюючими органами до переліку “адрес масової реєстрації” з постійним поштовим обслуговуванням за унікальними цінами:

Зверніть увагу! Для забезпечення надійності нашої співпраці ми суворо обмежуємо кількість договорів за кожною адресою. Таким чином ми гарантуємо відсутність претензій з боку ДПІ, Податкової міліції та інших контролюючих органів до Вашої компанії в майбутньому.

Звертаючись до Юридичної Компанії «ФІДЕМ МОРІС», клієнт зможе знайти необхідний варіант з точки зору територіального розташування об’єкту нерухомості, у якому буде зареєстрована юридична адреса компанії клієнта. Відкривати власну справу не просто та іноді ризиковано, але не у випадку, якщо в цій справі Вам допомагають професіонали Компанії «Фідем Моріс», які можуть надати юридичну адресу та оформити її реєстрацію на законних підставах.

Коли виникає необхідність придбання юридичних адрес?

 • По-перше: при створенні нової юридичної особи у разі неможливості реєстрації за місцем проживання (пропискою) одного з засновників такої юридичної особи.
 • По-друге: при необхідності змінити юридичну адресу діючої компанії з будь-якої причини (проблеми з податковою, зміни складу засновників, перехід з одного району в інший і т.п.)

Найбільш обґрунтоване рішення в такій ситуації – придбання права на використання юридичної адреси у надійної та перевіреної компанії. Така угода передбачає офіційну оренду невеликого приміщення та наступне поштове і секретарське обслуговування компанії за придбаною юридичною адресою.

Переваги придбання юридичних адрес:

 • економія коштів на оренду непотрібного в даний момент офісного приміщення;
 • законні та реально існуючі підстави для використання юридичної адреси;
 • своєчасне поштово-секретарське обслуговування.

Чому саме ми?

Наша Компанія, надаючи послугу з реєстрації юридичної адреси, позбавляє своїх клієнтів від необхідності проходження усіх тривалих процедур, пов’язаних із укладенням договору оренди приміщення, та оформлює усі документи самостійно в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо виключно нові юридичні адреси в м. Києві, що не віднесені контролюючими органами до переліку «юридичних адрес масової реєстрації» з постійним поштовим обслуговуванням за унікальними цінами:

 • Печерський район — від 4200,00 грн* на рік 
 • Голосіївський район — від 4200,00 грн* на рік 
 • Шевченківський район — від 4200,00 грн* на рік
 • Солом’янський район — від 4200,00 грн* на рік
 • Оболонський район — від 4200,00 грн* на рік
 • Подільский район — 3800,00 грн на рік (договір суборенди)
 • Святошинський район — 3800,00 грн на рік (договір суборенди)
 • Дарницький район — 3200грн на рік (договір суборенди)
 • Дніпровський район — 3200грн на рік  (договір суборенди)
 • Деснянський район – 3200 грн на рік (договір суборенди)

* Вартість включає: договір суборенди та мінімальний пакет обслуговування. Детальну таблицю з цінами і доступними пакетами ви можете переглянути тут.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Реальна вартість юридичної адреси та весь комплекс супутніх послуг – це бездоганний сервіс, якому вже не перший рік довіряють постійні клієнти компанії «Фідем Моріс»

  Оцініть статтю, пліз
  Юридичні адреси, юридична адреса договір Ми пропонуємо нові юридичні адреси в м. Києві, що не віднесені контролюючими органами до переліку “адрес масової реєстрації” з постійним поштовим обслуговуванням за унікальними цінами: Зверніть увагу! Для забезпечення надійності нашої співпраці ми суворо обмежуємо кількість договорів за кожною адресою. Таким чином ми гарантуємо відсутність претензій з боку ДПІ, Податкової міліції та інших контролюючих органів до Вашої компанії в […]
  5 1 5 2