NULL
Корпоративні спори - Юридична компанія Fidem Moris
image

Корпоративні спори

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Вирішення корпоративних суперечок

Конфлікти та протиріччя між власниками юрособи під час її діяльності є корпоративними суперечками. Такі проблеми можуть вирішуватися як без участі судових органів, так і з допомогою суду. Для більшості учасників бізнесу найкращим є, звичайно, перший варіант. Правильний та взаємовигідний вихід із конфліктних ситуацій неможливий без знань та навичок у юридичній галузі. Наша компанія пропонує зацікавленим особам професійний супровід будь-якої справи з корпоративних суперечок у Києві на вигідних умовах.

Способи вирішення корпоративних конфліктів

Найкращий спосіб вичерпати розбіжності – прихід конфліктуючих сторін до обопільного рішення без участі судових органів. Остаточно вирішити таку суперечку під силу лише кваліфікованому юристу. Наші спеціалісти здійснюють комплекс заходів, необхідних для врегулювання найсерйозніших конфліктів. У більшості випадків результатом їх зусиль є мирна угода між сторонами, а не перенесення справи до компетенції суду. Адже арбітражні корпоративні суперечки припинити досить важко. Іноді судові позови можуть тривати роками.

Якщо учасники не хочуть вирішувати без суду свої корпоративні суперечки, юридичні послуги, які пропонує наша компанія, стосуватимуться врегулювання в судовому порядку.

Послуги професіоналів

Щоб вичерпати оперативно та з мінімальними втратами корпоративні суперечки, юрист готовий запропонувати свої послуги. Супровід вашої справи професіоналом значно прискорить усі процеси, а також мінімізує можливі витрати. Наші фахівці мають усі необхідні знання. Корпоративні суперечки, арбітраж або досудове врегулювання ви можете без остраху довірити тим, хто розуміється на юридичних питаннях. Наші переваги:

 1. Великий досвід у прийнятті рішень. Ми ведемо моніторинг усіх нововведень, щоб грамотно вирішувати корпоративні суперечки, судова практика також добре відома нашим адвокатам.
 2. Чудова підготовка. Фахівці в курсі будь-яких змін у законодавстві.
 3. Індивідуальний підхід до клієнтів. Наш досвід гарантує прийнятні рішення вашого конфлікту.
 4. Дотримання конфіденційності. Відомостям про клієнта не загрожує витік або загальний розголос.
 5. Корпоративна суперечка буде вирішена максимально швидко.

Звертаючись до нашої юридичної компанії в Києві, учасники бізнесу можуть не сумніватися в тому, що їм вдасться заощадити свій час і гроші. Ми гарантуємо сприятливе вирішення вашої спірної ситуації у прийнятні терміни та за найвигіднішими цінами. Нам добре відома судова практика щодо корпоративних суперечок, а також нюанси вирішення подібної проблеми без участі судового органу.


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?