Chat ID: {"ok":true,"result":[{"update_id":639026524, "message":{"message_id":23,"from":{"id":299588266,"is_bot":false,"first_name":"\u0420\u043e\u0441\u0442\u0438\u0441\u043b\u0430\u0432","username":"rcod3","language_code":"ru"},"chat":{"id":299588266,"first_name":"\u0420\u043e\u0441\u0442\u0438\u0441\u043b\u0430\u0432","username":"rcod3","type":"private"},"date":1685794096,"text":"/start","entities":[{"offset":0,"length":6,"type":"bot_command"}]}}]} Судові спори з податковою - Юридична компанія Fidem Moris
image

Судові спори з податковими органами

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Судові спори з податковими органами

Надання консультації в сфері правовідносин з Державною податковою службою
Аналіз всіх обставин і предмета податкового спору
Оцінка судових перспектив майбутнього податкового спору, ґрунтуючись на чинному законодавстві і судовій практиці
Розробка правової позиції, яка забезпечить найбільш ефективну модель захисту в суді
Складання заперечень і скарг на рішення органів Державної податкової служби
Підготовка та подача пакету документів до суду
Представництво в судах
Вартість
від 500 грн/год

Погана новина: державна податкова служба не дуже лояльна до бізнесу. Необґрунтовані платежі, непропорційно високі штрафи, незрозуміло звідки отримані нарахування – через все це український підприємець проходить щодня.

Хороша новина: українська судова система більш прихильна до платників податків і часто можливо не тільки анулювати фінансову претензію, але й отримати справедливу компенсацію. Так, ймовірно, це буде не відразу і не дуже просто. Але інших варіантів відстояти свої законні інтереси, крім суду, по суті і немає.

Чудова новина: Fidem Moris, її юристи та адвокати створені саме для того, щоб закрити для вас всі ці питання і взяти їх на себе. Саме ми рятуємо вас від довгих і нудних годин вивчення тонкощів податкового законодавства, затягнутих відвідувань судів та іншої монотонної мороки, не даємо пропустити процесуальні терміни і завжди приходимо на допомогу.

Юридичний супровід в податковому спорі

Отже, чому вам краще звернутися до юристів (до нас) в податковому спорі?

Тому що податковий спір завжди супроводжують:

 •  вся глибина і багатогранність податкового законодавства
 •  величезний обсяг інформації, яку треба проаналізувати для розуміння предмета і пошуку рішення
 •  завантаженість судів, що негативно відображається на тривалості розгляду податкових спорів судами

Що зробимо ми?

 • Проконсультуємо: досконально вивчимо вашу ситуацію, розглянемо документи, перевіримо податкову звітність, задамо уточнюючі питання, проаналізуємо, що відбувається на даний момент.
 • Розробимо стратегію: оцінимо перспективи, виявимо і перекриємо ризики, позначимо пункти, які будемо оскаржувати, визначимо, яку компенсацію хочемо отримати в результаті.
 • Підготуємо пакет документів для суду: складемо скарги, подамо позов, правильно і вчасно все оформимо, щоб справа не повернулася назад через неналежну подачу (так, таке буває, так, дуже часто).
 • Будемо представляти вас в суді.

І будемо щасливі розділити з вами цю перемогу.


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?