image

Зміна директора ТОВ

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Зміна директора ТОВ

Підготовка протоколу спільного рішення учасників ТОВ про зміну директора та наказу про призначення нового директора
Узгодження документів
Підписання та засвідчення документів у нотаріуса
Оповіщення податкової про прийняття нового співробітника
Реєстрація змін в Єдиному державному реєстрі
Отримання всіх необхідних документів
Вартість від 4000 грн.

Зміна директора на підприємстві – природна частина життєвого циклу компанії, як зміна сезонів і опадання листя.

Чому це окрема процедура, що відрізняється, наприклад, від процедури найму рядових співробітників? Директор (генеральний директор) – особа, яка має право діяти від імені ТОВ без оформлення довіреності.

Практика показує, що в ході припинення трудових відносин між власниками і найманим директором досить часто виникають принципові розбіжності, а при такій широті повноважень директора це може бути небезпечно.

Як змінити директора ТОВ

Отже, як ми будемо проводити процедуру зміни директора ТОВ?

 1. Для початку ми готуємо юридично бездоганні документи: протокол рішення засновників про зміну директора та наказ про призначення нового директора. В них не буде невідповідностей і неточностей, тому в учасників процесу в подальшому не буде приводу оскаржувати їх достовірність.
 2. Далі ми підписуємо і засвідчуємо документи у нотаріуса. Зверніть увагу, що нотаріальні послуги вже включені в пакет послуг, тому жодних доплат за цей етап не потрібно.
 3. Коли всі документи оформлені, ми вносимо інформацію про нового директора в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 4. Також ми беремо на себе спілкування з податковою інспекцією і стежимо, щоб ДФС вчасно отримала повідомлення про прийом нового співробітника.
 5. Передаємо повний комплект документів вам в урочистій обстановці.

Що вам необхідно зробити, щоб стати щасливчиком, який потрапив в теплі руки нашої турботи?

Просто завітайте до нас з документами – копіями паспортів та ІПН засновників і директора – і ми зробимо довіреність на реєстраційні дії та на представлення інтересів в держорганах, щоб вирішувати всі питання за вас.

Із задоволенням переможемо бюрократію за вас, поки ви заробляєте гроші!


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?