NULL
Реєстрація бізнесу в Києві - Юридична компанія Fidem Moris
image

Реєстрація бізнесу

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

На сьогодні організація і здійснення бізнесу в розвинених країнах світу базується на принципах повідомлення. Тобто майбутній власник бізнесу повинен лише повідомити державні органи про намір займатися певною підприємницькою діяльністю, наприклад зробити реєстрацію ООО, реєстрацію ТОВ та навіть оформлення і реєстрацію ФОП усього за кілька днів.

На жаль, в Україні досі організація бізнесу та відкриття ТОВ будується на принципах дозволу.

Навіщо потрібна реєстрація фірми?

В Україні займатися підприємницькою діяльністю без державної реєстрації забороняється. Саме тому, організація і здійснення бізнесу стають можливими лише після проведення його державної реєстрації.

Державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у місті Київ державної адміністрації проводиться державна реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем проживання фізичної особи-підприємця.

Організація власного бізнесу передбачає вирішення низки проблем. Створення і розвиток власного бізнесу пов’язані з високим ступенем ризику, що в свою чергу призводить до можливості банкрутства. Статистичні дані в Україні показують, що близько 30% створюваних підприємств закриваються.

Як відбувається реєстрація підприємств в Києві

Незважаючи на це, досвід показує, що відкрити свою фірму і розвинути свій бізнес, при цьому уникнути ряду помилок, можливо. Особливо якщо процес прийняття тих чи інших управлінських рішень буде ретельно спланований і підготовлений. Фахівці нашої компанії проконсультують і розкажуть, як правильно здійснюється реєстрація фірми ТОВ, а також допоможуть уникнути так званих «підводних каменів», через які підприємства закриваються (стають банкрутами) та допоможуть у відкриті власного бізнесу.
Саме тому, організація і здійснення бізнесу в Україні стають можливими лише після проведення його державної реєстрації.

Що обрати: ТОВ, ООО, ПП, ФОП?

Відомо багато можливих організаційно-правових форм ведення бізнесу в Україні (фізична особа-підприємець, приватне підприємство (або як прийнято говорити – пп), товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ, закрите акціонерне товариство тощо).

Вам доступний цілий спектр послуг, наприклад реєстрація компанії за кордоном, є і звичайна реєстрація спд, можна навіть відкрити будівельну фірму або відкрити клінінгову компанію. Але на ділі, різноманітність наших послуг набагато більше. Крім зазначених вище пунктів ви можете також зробити реєстрацію фінансової компанії або стандартну реєстрацію ФОП і відкрити ТОВ. Ми надамо вам повну допомогу у відкритті ТОВ і в реєстрації офшорних компаній. Лише завдяки нашій компанії ви зможете уникнути безлічі проблем, спростите собі життя і зможете навіть відкрити ІП під ключ, як і оформити будь-яку компанію у вигляді послуги зареєструвати ТОВ під ключ.

Кожна з них має свої переваги і недоліки. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначитися з вибором найбільш прийнятної для Вас організаційно-правової форми господарювання та нададуть вичерпну консультацію щодо обраної Вами форми ведення бізнесу і допоможуть не тільки відкрити пп або зареєструвати фірму, але й дадуть слушну пораду з приводу подальшого ведення підприємства.
Наші фахівці максимально оперативно і якісно втілять Ваш вибір в життя. Для цього ми розробляємо проекти установчих документів обраної вами організаційно-правової форми, організуємо нотаріальне посвідчення установчих документів, здійснюємо всі дії, необхідні для реєстрації підприємства та постановки його на облік в податкових органах, органах статистики, органах пенсійного фонду та всіх фондах соціального страхування.
Крім цього, наші фахівці отримають дозвіл на виготовлення печаток і штампів, виготовлять печатку Вашої нової компанії і підготують пакет документів, необхідний для відкриття рахунків в установі банку. У разі необхідності, ми отримаємо Свідоцтво платника ПДВ та/або єдиного податку.

Потрібна реєстрація ооо, реєстрація тов або пп? Все це займає від 6 до 12 робочих днів. При цьому Ви не докладаєте жодних зусиль для реєстрації Вашого підприємства, але можете контролювати цей процес на будь-якому етапі. З нами відкрили свою фірму багато успішних бізнесменів!

Кожна юридична особа або фізична особа-підприємець, який вибрав реєстрацію підприємства у нас, отримує знижку в розмірі 10% на будь-які юридичні послуги, що надаються нашою компанією.
Великий досвід роботи в цій сфері, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість і оперативність роботи, а також помірна вартість наших послуг допоможуть Вам досягти поставленої мети.

Все ще шукайте, хто допоможе з такою послугою як реєстрація фірми в Києві? Досить витрачати час, телефонуйте нам!

Орієнтовна вартість і терміни реєстрації

Послуга Ціна
Продаж ТОВ (зміна учасника, директора тощо) від 11 000 грн.
Зміна адреси без внесення змін до статуту 5 000 грн.
(крім зміни номера телефону/email)
Зміна статуту, зміна найменування, зміна розміру статутного капіталу. від 6 500 грн.
Зміна засновника + зміна статуту і бенефіціара від 11 000 грн.
Зміна КВЕД, директора від 6 000 грн.
Зміна контактних даних (телефон, електронна адреса) від 2 500 грн.
Первинна реєстрація від 6 200 грн.

У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

    Є питання?
    Потрібна порада юриста?

    Поговорімо?