Chat ID: 299588266 Посвідка на тимчасове проживання - Юридична компанія Fidem Moris
image

Посвідка на тимчасове проживання

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Консультація юриста щодо підстав для отримання посвідки на тимчасове проживання
Підготовка довіреності, нотаріальне засвідчення (за необхідності)
Збір необхідних документів, переклад їх на українську мову, апостилювання (легалізація), нотаріальне засвідчення
Складання документів на подачу в міграційну службу для отримання посвідки
Отримання необхідних документів
Вартість:
від 7000 грн.
Прописка в Києві (за необхідності, за окрему плату)
👍🏻

Посвідка на тимчасове проживання – документ, що засвідчує особу іноземця, який затверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні. Завдяки посвідці, ви отримуєте всі права громадянина України, крім права брати участь у виборах.  Посвідка видається терміном від 6 місяців до трьох років, без обмежень кількості перетинів і терміну перебування на території.
Найпоширеніші підстави для отримання посвідки на тимчасове проживання

 • офіційне працевлаштування в Україні
 • відкриття компанії в Україні (з реєстрацією ТОВ ми також можемо допомогти)
 • шлюб з громадянином України або іммігрантом
 • здобуття вищої освіти у вищих навчальних закладах України
 • інші підстави

Процедура отримання посвідки на тимчасове проживання

Отже, ви приходите до нас і розповідаєте свою ситуацію. Наші юристи кваліфіковано проконсультують вас з питань підстав для отримання посвідки і підберуть оптимальний, виходячи з ваших конкретних обставин.  У разі необхідності ми можемо допомогти вам з працевлаштуванням або обговорити відкриття компанії в Україні.

Потім ми підготуємо повний пакет документів для подачі в міграційну службу, перекладемо їх, засвідчимо, апостилізуємо – загалом, зробимо все, щоб вони не повернулися назад через неправильне оформлення (так, таке буває, тому дайте нам можливість якісно зробити свою роботу і підстрахувати вас від цього).

Для отримання посвідки на проживання подаються такі документи:

 • заява іноземця
 • чинний поліс медичного страхування
 • паспортний документ (з візою Д) і нотаріально засвідчений переклад сторінок паспорта з особистими даними
 • документ, що підтверджує приналежність іноземця до категорії осіб, які мають право на отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні (наприклад, іноземцям, які прибули в Україну для працевлаштування, необхідно подати дозвіл на працевлаштування, а також письмове зобов’язання роботодавця повідомити міграційну службу і службу зайнятості про закінчення або розірвання трудового договору з іноземцем).

Потім ми подаємо всі документи і контролюємо процес їх розгляду.

Термін розгляду документів – 15 робочих днів з дня подачі документів, тому іноземцю важливо пам’ятати, що в день подачі документів на отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні у нього повинно залишатися 15 робочих днів законного перебування на території України!

При подачі документів на посвідку на тимчасове проживання іноземець повинен бути присутнім особисто, оскільки посвідка оформлюється у вигляді id-карти, тому іноземець повинен підписатися і сфотографуватися в органі подачі документів.

Важливо пам’ятати, що протягом 30-ти днів з моменту отримання посвідки на тимчасове проживання необхідно зареєструвати місце проживання іноземця, в іншому випадку іноземцю доведеться сплатити штраф у розмірі від 1700 до 5100 гривень.


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?