image

Про компанію

image

14 років

ми граємо на цьому ринку. Режисуємо злети і запобігаємо падінню, допомагаємо розвивати і примножувати, роз’яснюємо незрозуміле і робимо складне простим.

image

Fidem Moris юридична команда з історією, досвідом, знаннями, здоровим глуздом і допустимою в нашій нелегкій справі зухвалістю.

Оскільки Fidem Moris — теж бізнес, ми прекрасно розуміємо всі болі, з якими ви стикаєтеся – самі пройшли через всі етапи і складнощі, з єдиною відмінністю – юридичні питання для нас не в новинку. Тому ми знаємо, як важливо, щоб професіонали грали на вашому боці. Ми – завжди на вашому.

image

Наші цінності

image

Експертність

Те, що ми робимо - ми знаємо на 300%. Всі подробиці, останні і передостанні зміни в законах, найтонші нюанси і відповіді на всі "А що, якщо ...". Що можна, чого не можна, чого не можна ніколи ні за яких обставин. Знаємо, що вам обов'язково потрібно в конкретній ситуації, а без чого легко можна обійтися. Приходячи до нас, ви озброюєтеся усіма нашими знаннями, вони ваші.

image

Відповідальність

Що це означає для вас? Ви можете бути впевнені, що ми миттєво відреагуємо і докладемо всіх зусиль для того, щоб розв'язати цю проблему якомога швидше. Думаємо, що цей ключовий пункт і привів до нас 80% наших клієнтів, які прийшли за рекомендацією і залишилися на роки.

image

Простота спілкування

Юриспруденція повинна приносити користь. Ми - практики і розуміємо: ніхто не зобов'язаний розбиратися, що таке аболіція і цедент. Тому ми не ховаємося за термінами, а пояснюємо складне - просто і зрозуміло.

image

Чесність

Ми чесні і часом прямолінійні. Ми ніколи не обіцяємо неможливого і не обіцяємо золоті гори. Розвіємо ілюзії, покажемо вам, де слабка ланка і запропонуємо оптимальний шлях її заміни. Розкриємо всі таємниці спілкування з бюрократичною машиною (а за дванадцять років ми вивчили їх всі!). Покажемо вам, де підводні камені і зробимо так, щоб ви ніколи з ними не зіткнетеся.

image

Час

Ніхто так не відчуває цінність часу, як юрист з погодинною оплатою праці. Так, ми знаємо, скільки може коштувати хвилина в бізнесі. Тому ми працюємо максимально швидко і не перериваємо вас зайвими подробицями.

image

Командність

Так, ми знаємо, що це звучить заїжджено. Але в нашому випадку - це не просто слово. Ми практикуємо принцип взаємозамінності і ваш лист або договір ніколи не загубляться тільки тому, що хтось пішов у відпустку. Звертаючись до нас, ви отримуєте не просто юриста - ви отримуєте власну юридичну компанію на аутсорс, яка буде закривати юридичну рутину, поки ви заробляєте гроші.

Є питання?
Потрібна порада юриста?

Поговорімо?

    Є питання?
    Потрібна порада юриста?

    Поговорімо?