image

Договірне право

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

 

Супровід переговорів
Підготовка проекту договору
Підготовка та затвердження додаткових угод
Аналіз існуючих договорів, виявлення порушень
Внесення змін, супровід процедури зміни договору
Захист інтересів клієнта в разі порушення договору
Вартість: 500 грн/год

Будь-який бізнес повністю побудований на укладенні та виконанні договорів. Купівля хліба в супермаркеті, угода про постачання двох тонн цементу на будівництво або контракт на будівництво космічного корабля – це все договори. І від того, наскільки повно і юридично грамотно буде складений договір, залежить кінцевий успіх його виконання.

Юридичний супровід договорів

Отже, як саме юрист може (і повинен!) підтримувати і супроводжувати договірні процеси?

 1. Будь-яку хворобу простіше попередити, ніж лікувати. Тому вкрай бажано залучати юристів не по дорозі до суду, коли вам не доставили 18 тонн цементу, а на етапі переговорів, задовго до того, як договір буде підписаний.

Саме на переговорах встановлюються умови договору, визначаються взаємні права та обов’язки сторін договору, встановлюються терміни його виконання, вирішуються організаційні питання його підписання і т.д.

Як правило, саме ці попередні переговори – це фундамент майбутньої роботи за договором. Тому в процесі переговорів важливо створити для себе максимально комфортні умови, не відлякуючи при цьому контрагента.

 1. На підставі домовленостей, досягнутих в процесі переговорів, починається підготовка проекту договору.Юрист всі усні, письмові та інші домовленості сторін викладає «на папері», надаючи їм необхідну форму і приводячи зміст у відповідність з чинним законодавством. Юридична чистота і згодом комфорт роботи за договором залежить як-раз від команди юристів, яка буде працювати над проектом.
 2. Також дуже важливою частиною роботи над виконанням умов договору є періодична необхідність у внесенні доповнень або змін до цих умов. Це здійснюється шляхом оформлення і підписання додаткових угод до договорів. Правильно скласти додаткові угоди до договору не менш важливо (а іноді і важливіше!), ніж сам договір, і в цьому вам теж допоможе юрист (точніше, зробить це за вас).
 3. Можлива також ситуація, коли договір вже підписаний і вступив в силу, але з його виконанням щось йде не так. Тому виникає необхідність проаналізувати вже діючі договори на предмет відповідності актуального законодавства, на предмет дотримання юридичних інтересів сторін, з метою вибудовування захисту або нападу при виникненні спірних ситуацій і т.д. Проведення правового аудиту такого договору з подальшим наданням юридичного висновку чи консультацій дозволить вирішити правові завдання з чинним договором максимально комфортно і безпечно для сторін договору.
 4. Якщо в договорі були виявлені умови, які тим чи іншим чином обмежують права однієї зі сторін. Що можливо зробити в цьому випадку? Варіантів кілька. Договір можна:
 • змінити
 • розірвати
 • визнати недійсним.

Юрист зможе підказати, яким чином найкраще вчинити. 

Ми настійно рекомендуємо вам усвідомлено підходити до процесу укладення договорів і витратитися на 2 години часу юриста, щоб бути впевненим в коректності кожного конкретного договору. Де нас шукати, ви в курсі.

У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?