image

Ліквідація підприємств

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Ліцензування

Процедура ліквідації юридичної особи

Оформлення протоколу загальних зборів учасників або рішення єдиного учасника про ліквідацію юридичної особи.
Подача комплекту документів юридичної особи органу державної реєстрації.
Підготовка, оформлення і передача на довгострокове зберігання документів про діяльність компанії державної адміністрації.
Необхідні дії, пов’язані із закриттям юридичної особи, в податковій інспекції (рівень і складність цих взаємодій залежить від попередньої діяльності компанії).
Необхідні дії, пов’язані із закриттям юридичної особи, в пенсійному фонді (рівень і складність цих взаємодій залежить від попередньої діяльності компанії).
Подача пакету документів на припинення юридичної особи
Отримання документа, що свідчить про припинення юридичної особи (повідомлення про припинення).
Вартість: від 15 000* грн.

*Вартість процедури ліквідації залежить від дуже багатьох чинників і потрібно ретельно проаналізувати конкретну ситуацію, щоб позначити її точно.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку!
Ми з вами зв'яжемось!

  Підрахувати вартість ліквідації для вашої компанії, можна в меню нижче.

  У випадках, коли ведення господарської діяльності компанії стає недоцільним, власникам компанії доводиться зіткнутися з питанням припинення діяльності юридичної особи або ліквідацією підприємства.

  Одразу обмовимося, що відкрити компанію в Україні набагато простіше, швидше і дешевше, ніж закрити її. Сьогодні для відкриття компанії вам потрібен мінімум документів і лише кілька днів. Але при закритти ТОВ власникам бізнесу доводиться стикатися з усіма «принадами» бюрократії одразу. Це і заплутана процедура, і неоднозначні вимоги до документів, і невизначені терміни завершення.

  Ми в Fidem Moris професійно займаємося питаннями закриття компаній вже більше 12 років, тому з радістю допоможемо вам підібрати правильне рішення і успішно реалізувати його.

  1. Способи ліквідації юридичних осіб або «Як закрити ТОВ, ПП – Київ.»

  На сьогодні існує кілька основних способів припинення юридичної особи.

  Це може бути:

  • За рішенням власника
  • Банкрутство
  • Шляхом перетворення (в іншу організаційну форму)
  • Шляхом злиття або поглинання
  • За рішенням суду
  • Експрес ліквідація підприємства як альтернативний спосіб припинення діяльності компанії

  Ми докладно зупинимося лише на найпопулярніших способах припинення діяльності компаній.

  На сьогодні це:

  – ліквідація за рішенням власника

  – варіанти «експрес ліквідації»

  У таблиці нижче ми описали їх суть і основні відмінності. Принципово власнику бізнесу потрібно прийняти рішення:

  а) продати існуючу юридичну особу новим власникам (швидко і відносно недорого) або

  б) закривати компанію повністю, з виключенням з Єдиного реєстру (дорого, але максимально надійно).

  Спосіб Суть Плюси Мінуси
  Продаж корпоративних прав громадянину України «Експрес ліквідація» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії громадянином України Оперативність (від 2- х робочих днів) Доступність (більш низька вартість порівняно з іншими способами) Менш безпечно, ніж інші способи (є ймовірність скасування цих дій)
  Продаж корпоративних прав нерезиденту «Експрес ліквідація +» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії фізичною особою -нерезидентом України Надійність і Безпека (низька ймовірність скасування дій) Оперативність (від 5- ти робочих днів) Вартість вище, ніж у першого варіанта
  Ліквідація юридичної особи з виключенням її з ЄДР «Ліквідація» Повне припинення існування юридичної особи за рішенням власника із внесенням відповідного запису до ЄДР Найбезпечніший спосіб (Неможливість будь-яких претензій з боку третіх осіб і контролюючих органів у зв’язку з повною ліквідацією юридичної особи). Кадрова документація здається в архів (співробітники оформлять всі необхідні документи) Досить висока вартість. мінімальний термін – 2 місяці

  Яка процедура ліквідації ТОВ?

  У разі продажу корпоративних прав та зміни керівника компанії (варіант «Експрес ліквідація») засновнику компанії необхідно передати новому власнику 100% корпоративних прав і всю документацію за актом. Така угода оформляється нотаріально, а процес перереєстрації та зміни власників і керівництва в реєстрах зазвичай займає 2-3 робочих дні. При цьому можна змінити і назву компанії, і контактні дані, і юридичну адресу. Формально така юридична особа продовжує існувати, але вже з іншими засновниками і керівником.
  Процедура повноцінного закриття ТОВ з виключенням з Єдиного реєстру (Варіант «Ліквідація») займає 2,5 місяці . При цьому, ми забезпечуємо відсутність претензій з боку органів державної податкової служби та органів пенсійного фонду. Здійснення перевірок діяльності юридичної особи в такому випадку не проводиться.
  В результаті проведення процедури підприємство гарантовано буде виключено з ЄДР у повній відповідності до норм чинного законодавства, про що буде внесений відповідний запис до реєстру.

  Вартість ліквідації підприємств в Києві
  Для розрахунку вартості послуг з ліквідації юридичної особи скористайтеся калькулятором*:

  Як ми працюємо?

  Безкоштовна консультація Вибір оптимального рішення Підписання договору і передоплата
  Реалізація рішення Передача документів і фінальний розрахунок Подальша підтримка

  Приклади і шаблони документів для ліквідації підприємств

  Форма 7 (заява на ліквідацію)
  Рішення учасника про ліквідацію (Шаблон)
  Лист до РДА
  Довідка з архіву
  Акт про приймання документів з кадрових питань
  Оцініть послугу, пліз
  Апостилізація Апостилізація і нотаріальне засвідчення перекладів в Києві Що таке апостиль і навіщо він потрібен? Апостиль – штамп, який дозволяє легалізувати документи і надати їм юридичну силу в іншій країні. Існує два види легалізації документів: Консульська легалізація – багатоетапна процедура на 2-5 тижнів, необхідна для країн, які не ратифікували Гаазьку конвенцію. Апостилізація – спрощена процедура, яку […]
  5 1 5 2

  У вас питання?
  Потрібна порада юриста?

  Давайте поговоримо

   У вас питання?
   Потрібна порада юриста?

   Давайте поговоримо