image

Ліквідація підприємств

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Процедура ліквідації юридичної особи

Оформлення протоколу загальних зборів учасників або рішення єдиного учасника про ліквідацію юридичної особи.
Подача комплекту документів юридичної особи органу державної реєстрації.
Підготовка, оформлення і передача на довгострокове зберігання документів про діяльність компанії державної адміністрації.
Необхідні дії, пов’язані із закриттям юридичної особи, в податковій інспекції (рівень і складність цих взаємодій залежить від попередньої діяльності компанії).
Необхідні дії, пов’язані із закриттям юридичної особи, в пенсійному фонді (рівень і складність цих взаємодій залежить від попередньої діяльності компанії).
Подача пакету документів на припинення юридичної особи
Отримання документа, що свідчить про припинення юридичної особи (повідомлення про припинення).
Вартість: від 15 000* грн.

*Вартість процедури ліквідації залежить від дуже багатьох чинників і потрібно ретельно проаналізувати конкретну ситуацію, щоб позначити її точно.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку!
Ми з вами зв'яжемось!

  Підрахувати вартість ліквідації для вашої компанії, можна в меню нижче.

  У випадках, коли ведення господарської діяльності компанії стає недоцільним, власникам компанії доводиться зіткнутися з питанням припинення діяльності юридичної особи або ліквідацією підприємства.

  Одразу обмовимося, що відкрити компанію в Україні набагато простіше, швидше і дешевше, ніж закрити її. Сьогодні для відкриття компанії вам потрібен мінімум документів і лише кілька днів. Але при закритти ТОВ власникам бізнесу доводиться стикатися з усіма «принадами» бюрократії одразу. Це і заплутана процедура, і неоднозначні вимоги до документів, і невизначені терміни завершення.

  Ми в Fidem Moris професійно займаємося питаннями закриття компаній вже більше 12 років, тому з радістю допоможемо вам підібрати правильне рішення і успішно реалізувати його.

  1. Способи ліквідації юридичних осіб або «Як закрити ТОВ, ПП – Київ.»

  На сьогодні існує кілька основних способів припинення юридичної особи.

  Це може бути:

  • За рішенням власника
  • Банкрутство
  • Шляхом перетворення (в іншу організаційну форму)
  • Шляхом злиття або поглинання
  • За рішенням суду
  • Експрес ліквідація підприємства як альтернативний спосіб припинення діяльності компанії

  Ми докладно зупинимося лише на найпопулярніших способах припинення діяльності компаній.

  На сьогодні це:

  – ліквідація за рішенням власника

  – варіанти «експрес ліквідації»

  У таблиці нижче ми описали їх суть і основні відмінності. Принципово власнику бізнесу потрібно прийняти рішення:

  а) продати існуючу юридичну особу новим власникам (швидко і відносно недорого) або

  б) закривати компанію повністю, з виключенням з Єдиного реєстру (дорого, але максимально надійно).

  Спосіб Суть Плюси Мінуси
  Продаж корпоративних прав громадянину України «Експрес ліквідація» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії громадянином України Оперативність (від 2- х робочих днів) Доступність (більш низька вартість порівняно з іншими способами) Менш безпечно, ніж інші способи (є ймовірність скасування цих дій)
  Продаж корпоративних прав нерезиденту «Експрес ліквідація +» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії фізичною особою -нерезидентом України Надійність і Безпека (низька ймовірність скасування дій) Оперативність (від 5- ти робочих днів) Вартість вище, ніж у першого варіанта
  Ліквідація юридичної особи з виключенням її з ЄДР «Ліквідація» Повне припинення існування юридичної особи за рішенням власника із внесенням відповідного запису до ЄДР Найбезпечніший спосіб (Неможливість будь-яких претензій з боку третіх осіб і контролюючих органів у зв’язку з повною ліквідацією юридичної особи). Кадрова документація здається в архів (співробітники оформлять всі необхідні документи) Досить висока вартість. мінімальний термін – 2 місяці

  Яка процедура ліквідації ТОВ?

  У разі продажу корпоративних прав та зміни керівника компанії (варіант «Експрес ліквідація») засновнику компанії необхідно передати новому власнику 100% корпоративних прав і всю документацію за актом. Така угода оформляється нотаріально, а процес перереєстрації та зміни власників і керівництва в реєстрах зазвичай займає 2-3 робочих дні. При цьому можна змінити і назву компанії, і контактні дані, і юридичну адресу. Формально така юридична особа продовжує існувати, але вже з іншими засновниками і керівником.
  Процедура повноцінного закриття ТОВ з виключенням з Єдиного реєстру (Варіант «Ліквідація») займає 2,5 місяці . При цьому, ми забезпечуємо відсутність претензій з боку органів державної податкової служби та органів пенсійного фонду. Здійснення перевірок діяльності юридичної особи в такому випадку не проводиться.
  В результаті проведення процедури підприємство гарантовано буде виключено з ЄДР у повній відповідності до норм чинного законодавства, про що буде внесений відповідний запис до реєстру.

  Вартість ліквідації підприємств в Києві
  Для розрахунку вартості послуг з ліквідації юридичної особи скористайтеся калькулятором*:

  Як ми працюємо?

  Безкоштовна консультація Вибір оптимального рішення Підписання договору і передоплата
  Реалізація рішення Передача документів і фінальний розрахунок Подальша підтримка

  Приклади і шаблони документів для ліквідації підприємств

  Форма 7 (заява на ліквідацію)
  Рішення учасника про ліквідацію (Шаблон)
  Лист до РДА
  Довідка з архіву
  Акт про приймання документів з кадрових питань

  У вас є питання?
  Потрібна адвокатська порада?

  Поговорімо?

   Є питання?
   Потрібна порада юриста?

   Поговорімо?