Опубліковано: 14. 03. 2023
Обов’язок мати прописку
Реєстрація місця проживання або прописка, як її звикли називати, це імперативна вимога законодавства. Тобто обов’язкова для всіх. Обов’язок прописатись виникає у громадянина України вже від самого народження і є обов’язком упродовж усього життя. Незалежно від віку, статусу і інших регалій. Ба більше, зареєструвати своє місце проживання в Україні повинні й іноземці, які приїхали до нашої держави на тимчасове чи постійне проживання. Такий обов’язок у них виникає відразу після отримання відповідного документу – посвідки або іншого посвідчення для проживання в Україні. І хоча штраф за несвоєчасну прописку в Україні на даний час відносно невеликий, куди більш неприємним фактом може виявитись відсутність прописки саме у той відповідальний момент:
- при здійсненні угоди
- при оформленні важливих документів
- при здійсненні банківських операцій
- при відкритті і веденні бізнесу
- при працевлаштуванні і т.д.
Перелічити всі життєві ситуації, при яких може знадобитися прописка, важко навіть професійним і досвідченим юристам. Це пов’язано з тим, що прописка є обов’язковим розділом ідентифікаційних даних про людину, її офіційною, так би мовити, юридичною адресою. В Україні діє принцип вільного пересування і вільного вибору місця проживання, тому людина не зобов’язана постійно проживати за адресою реєстрації, проте, відповідати на запити державних органів, вести офіційне листування і підтримувати інші засоби комунікації необхідно саме за адресою реєстрації місця проживання.
Право мати прописку
Разом з тим, що прописка є обов’язком, на неї потрібно мати право. Не можна просто вказати адресу проживання і зареєструвати її в офіційному порядку. Для підтвердження права реєстрації органу державної реєстрації необхідно надати документ, що підтверджує право прописки за визначеною адресою. Таким документом являється документ на право власності житлом. Якщо людина сама є власником житла, незалежно від частки у праві власності, у неї є право прописки у цьому житлі. Якщо ж такого права немає, єдиним шляхом прописки є згода власника житлової нерухомості.
Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!
Отримання прописки
Саме надання згоди власника на прописку у житлі пропонується нами як послуга для громадян України та іноземців. Однак, однією згодою послуга не обмежується. Замовити послугу прописки в Києві означає:
- Повний супровід процедури реєстрації
- Оформлення Договору оренди на зручний термін
- Можливість оплати частинами
- Отримання кореспонденції
- Секретарське обслуговування
- Юридичні консультації
- Доступ до житла (при необхідності)
- Можливість продовження співпраці на потрібний термін
- Пряма оренда від власника без посередників
- Надійне партнерство
- Відсутність обов’язку сплати комунальних послуг та інших прихованих платежів
Купити прописку у Києві дійсно являється найдоступнішим і найзручнішим способом її отримання. У цьому випадку за вас все зроблять кваліфіковані і досвідчені спеціалісти, повністю законно і максимально професійно. Таким чином клієнт отримає не тільки, власне, прописку у Києві, а й надійну команду, яка завжди підтримає в потрібний час.