image

Зміна юридичної адреси

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Бізнес в Швейцарії і ЄС Ліцензування

Зміна адреси юридичної особи

Отже, до нашого пакету послуг входить:

Підготовка протоколу про зміну юридичної адреси ТОВ на нову
Підготовка нової редакції статуту ТОВ (зміни пункту про юридичну адресу)
Підготовка довіреності від керівника для проведення комплексу дій з процедури зміни юридичної адреси
Підписання всіх необхідних документів для зміни юридичної адреси у нотаріуса
Підготовка та подача реєстраційної заяви
Виготовлення нової печатки у зв’язку зі зміною юридичної адреси (за необхідності)
Реєстрація змін юридичної адреси ТОВ в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
Підготовка і подача необхідних документів до податкової інспекції за місцем нової юридичної адреси у зв’язку зі зміною місцезнаходження
Отримання довідки з органів статистики
Отримання виписки з Єдиного державного реєстру
Отримання документів з податкової інспекції, які підтверджують зміну юридичної адреси
Вартість:
від 4000 грн.

Процедура зміни місцезнаходження ТОВ

Причин змінити юридичну адресу підприємства може бути сотні. Наприклад, ваше ТОВ необхідно перереєструвати в іншому місті або районі. Або ваша поточна юридична адреса раптово виявилась масовою (на ній зареєстровано більше 50 компаній і це дуже не подобається перевіряючим органам). Або загубився важливий лист з суду, який прийшов на юридичну адресу, а ви його чомусь не отримали, а для вас дуже важливо отримувати кореспонденцію миттєво і в повному обсязі. Не настільки важливо, чому ви вирішили змінити юридичну адресу – в будь-якому випадку ми можемо вам допомогти.

Етап №1

Як казали по черзі всі китайські мудреці, будь-яка дія починається з прийнятого рішення.

У нашому випадку це – рішення власника або загальних зборів засновників ТОВ про зміну юридичної адреси (до речі, якщо вам потрібен немасова юридична адреса з ідеальним поштовим обслуговуванням, то вона чекає на вас тут).

Етап №2

Як тільки ви рішуче говорите:
«Так, ми готові!», ми по повній програмі включаємось в роботу і як за помахом чарівної палички готуємо для вас документи: 

 1. Оформляємо рішення власника або загальних зборів засновників ТОВ у вигляді протоколу і засвідчуємо його нотаріально.
 2. Готуємо нову редакцію статуту вашого ТОВ (якщо у вашому статуті було вказано юридичну адресу). Відповідно до чинного законодавства, вказувати в статуті юридичну адресу необов’язково, тому пункт з підготовкою нової редакції статуту актуальний не у всіх ситуаціях. Зміни в статуті ми теж засвідчуємо у нотаріуса.
 3. Готуємо письмову довіреність, щоб представляти ваші інтереси в держорганах і вирішувати проблеми, не турбуючи вас при цьому.

Етап №3

Ми, звичайно, супермени, але дещо зробити без вашої присутності рішуче неможливо. Для підписання протоколу і статуту засновники і директор ТОВ з паспортами та ІПН обов’язково відвідують нотаріуса. Це вимога законодавства, яке займає 30 хвилин і забезпечує вашу юридичну безпеку, оскільки ніхто не може оформити ваші документи замість вас.

Етап №4

І нарешті, ми подаємо документи для реєстрації уповноваженим органам (це може бути нотаріус, державний або приватний реєстратори) і ставимо на облік в контролюючих органах за новою юридичною адресою. Постановка на облік в податкову може займати до 10 днів.

Якщо компанія переїжджає з іншого регіону, ми прискорюємо хід справи і працюємо з податковою за старим місцем реєстрації (так як справа зі старої податкової в нову передається протягом місяця).

Документи для зміни юридичної адреси

 1. Паспорти засновників і директора
 2. Ідентифікаційні коди засновників і директора
 3. Печатка ТОВ

Терміни та вартість

Реєстрація займає 2-3 робочих дні.

Реєстрація змін в Єдиному державному реєстрі проходить протягом 6 годин після внесення рішення Загальних зборів засновників до реєстру.

Постановка на облік в контролюючих органах – до 10 робочих днів.

Вартість зміни юридичної адреси ТОВ стартує від 4000 грн (вартість залежить від кількості засновників компанії, так як кожен підпис повинен бути нотаріально засвідчений).

Переїзд ТОВ на нову юридичну адресу – напевно, найбільш комфортний переїзд, який тільки може трапитися у вашому житті. Не потрібно пакувати речі, наймати транспорт, збирати уламки випадково розбитої при завантаженні лампи. Досить просто написати нам і довірити зробити процес зміни адреси максимально комфортним і непомітним, а ми не підведемо.


Оцініть послугу, пліз

У вас є питання?
Подрібна порада юриста?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?