Відповідальне ведення бізнесу, своєчасна сплата податків, добросовісна конкуренція, розвиток технологій, все це синоніми здорового мікроклімату економіки та шлях до загального успіху держави. Для України сьогодні це важливо як ніколи. Створення нових компаній, реорганізація під нові реалії, релокація бізнесу – ці сьогоденні потреби підприємництва, звісно, потребують і юридичного оформлення. Наразі, особливо актуальним є питання релокації. Для багатьох компаній переїзд у безпечніші регіони є вимушеним, тому вони стикаються з необхідністю зміни фактичної або юридичної адреси, чи то обох одночасно. 

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Функції юридичної адреси

  Фактична адреса підприємства поняття неоднозначне, оскільки його визначення багато в чому залежить від специфіки діяльності компанії. Потужності виробництва можуть бути в одному місці, а відділ продажу в іншому, магазин і склад однієї компанії може бути на великій відстані один від одного і т.д. А от юридична адреса підприємства повинна бути чітко визначена і офіційно зареєстрована. 

  Що означає юридична адреса фірми? 

  • Це її офіційна адреса через яку держава, контрагенти і інші зацікавлені особи тримають з нею зв’язок і здійснюють офіційне листування. 
  • Така адреса зазначається в установчих і інших офіційних документах компанії, а також в Єдиному державному реєстрі.
  • За цією адресою повинен знаходитись керівник підприємства або уповноважена особа. 
  • Відповідно до юридичної адреси територіальні контролюючі органи ставлять підприємство на облік.

  Юридична адреса може впливати і на інші процеси в діяльності компанії, в залежності від конкретних умов і виду підприємництва. Одне зрозуміло абсолютно точно – юридична адреса повинна бути у кожної компанії і вона повинна обслуговувалися належним чином.

  Процедура реєстрації і отримання юридичної адреси

  Зміна юридичної адреси – це реєстраційна дія, яка повинна проводитись державним реєстратором у визначеному порядку. Результатом такої дії має бути зміна адреси компанії в державному реєстрі і в установчих документах компанії. Юридичною адресою може бути нежитлове приміщення, в якому підприємство має право знаходитись відповідно до договору чи іншого документа. Надалі така адреса вважається офіційною адресою компанії і повинна бути відкритою для держави і контрагентів. Проте, у разі замовлення послуги з надання юридичної адреси, не потрібно хвилюватись як правильно змінити юридичну адресу, спеціалісти беруть цю процедуру на себе. Ми знаємо якою має бути юридична адреса, як її обслуговувати, а тому позбавляємо своїх клієнтів будь-яких ризиків і болей щодо цього питання. З нами компанія не пропустить жодного повідомлення і не порушить жодної законодавчої норми, натомість отримає надійного партнера в сфері безпеки підприємництва з можливістю розширення співпраці у багатьох галузях права.   Оцініть статтю, пліз
  Отримання юридичної адреси у військовий час Відповідальне ведення бізнесу, своєчасна сплата податків, добросовісна конкуренція, розвиток технологій, все це синоніми здорового мікроклімату економіки та шлях до загального успіху держави. Для України сьогодні це важливо як ніколи. Створення нових компаній, реорганізація під нові реалії, релокація бізнесу – ці сьогоденні потреби підприємництва, звісно, потребують і юридичного оформлення. Наразі, особливо актуальним є питання релокації. Для […]
  5 1 5 1