image
Обжалование налоговых уведомлений-решений

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Одним із методів правового захисту платників податків є адміністративне оскарження рішень державних організацій. Сьогодні підприємець має право на адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень, якщо вони не відповідають нормам чинного законодавства.

Але щоб грамотно провести таку процедуру, учаснику бізнесу краще звернутися по допомогу до досвідченого фахівця. Тільки професійні юристи зможуть грамотно провести оскарження податкового повідомлення-рішення, а також оскаржити:

 • повідомлення про арешт майна підприємця;
 • документи, що обмежують транзакції із заставою;
 • рішення щодо реалізації коштів під податковою заставою тощо.

При цьому не оскаржуються такі документи податкової служби:

 • акти перевірок;
 • документи відмови від підпису ревізійного акту у разі його отримання;
 • акт відмови підприємця від опису заставного майна та ін.

Вказані вище документи податкової служби лише реєструють певні події, не формуючи при цьому вимог до осіб, які сплачують податки.  

Тривалість оскарження повідомлень-рішень

Термін оскарження податкового повідомлення-рішення пов’язаний з тим, за якими обставинами воно ухвалювалося. Терміни бувають загальними та спеціальними. Перші відповідають десяти робочим дням, починаючи з моменту ознайомлення підприємцем із випущеним рішенням.

Такі терміни оскарження податкового повідомлення-рішення поширюються на всі висновки податкових органів, крім тих, що потребують спеціального періоду. Він складає тридцять календарних днів з часу надходження документа, що оскаржується.

Спеціальний термін застосовується, коли державна служба сама встановлює фінансові зобов’язання платника податків, не пов’язані з порушенням законодавства. Крім того, його можна визначити при оскарженні рішень про встановлення розмірів плати за землю або розміру податку на нерухомість для фізичних осіб. Термін оскарження рішення про відмову у реєстрації податкової накладної становитиме 10 днів.

Наш податковий адвокат у Києві готовий запропонувати вам найефективніше оскарження податкової вимоги, що сприяє захисту прав будь-якого учасника бізнесу, який законно сплачує податки до держбюджету. Співпрацюючи з нашою компанією ви завжди зможете оскаржити неправомірні дії податкової служби, зберігши при цьому прибутковість свого бізнесу.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!


  У вас є питання?
  Потрібна адвокатська порада?

  Поговорімо?

   Є питання?
   Потрібна порада юриста?

   Поговорімо?