image
юридический адрес в Киеве

Юридична адреса у Шевченківському районі

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Оренда юридичної адреси в Києві, Шевченківський район

Шевченківський район – один із Центральних районів Києва з багатовіковою історією. Фактично звідси бере початок історія самого Києва та Київської Русі. Тут розташована велика кількість історичних, археологічних та культурних символів міста. Крім того, на території Шевченківського району понад 50 країн світу розташували свої посольства та представництва. Не варто забувати і про велику кількість адміністративних та урядових установ. Таким чином, Шевченківський район є одним із найпрестижніших і найдорожчих районів Києва.

Шевченківський район, як один із найрозвиненіших, є бажаним місцем реєстрації бізнесу як для діючих компаній, так і для стартапів. Адже престижна адреса у Шевченківському районі Києва це вже візитна картка для потенційних клієнтів чи партнерів компанії.

Маючи понад 10 років досвіду у сфері надання та обслуговування юридичних адрес, ми впевнено можемо заявити: на сьогодні ми пропонуємо найкращі варіанти офісних приміщень для реєстрації компаній у Шевченківському районі. Насамперед ми подбали про безпеку кожної адреси, ми суворо обмежуємо кількість юридичних осіб за кожною юридичною адресою. Крім цього, наші фахівці забезпечують оперативне поштово-секретарське обслуговування, щоб ви не пропустили важливий лист або документ від контролюючих органів.

Більш того, всі офіси, які ми пропонуємо як юридичну адресу, вже оснащені необхідними меблями та технікою і готові до будь-яких перевірок або зустрічей.  Співпрацюючи з нами, ваш бізнес отримує не лише престижний, а й безпечний та зручний сервіс юридичної адреси.

Юридична адреса у Шевченківському районі від Fidem Moris це:

 • Реальні облаштовані офіси в самісінькому центрі міста;
 • Точна та швидка обробка вхідної кореспонденції нашими фахівцями;
 • Гарантія продовження договору на 5 років;
 • Вибір кількох пакетів обслуговування залежно від потреб вашого бізнесу.

Купуючи юридичну адресу у нас, ви отримуєте:

✅ Реальний офіс у центрі Києва за договором суборенди;

✅ Вибір приміщень різної площі та вартості;

✅ Якісний поштовий сервіс;

✅ Безкоштовне зберігання вашої кореспонденції.

Район Вартість за рік Фактична оренда офісу Переваги
пакету
Голосіївський 5200 грн. ✅ 3 дня безкоштовно ▪️вмебльований офіс
▪️договір суборенди
▪️пошта 1 раз/ в тиждень
4200 грн 500 грн/день


Придбати юридичну адресу для ТОВ по тел.:
📱 +38 (067) 322-47-70
Або використовуйте форму для заявки на сайті.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Відповіді на ваші питання:

  Loader image

  Достатньо залишити заявку або зв’язатися з нами за телефоном. Менеджер надасть всю інформацію про подальші кроки. Ми не любимо бюрократію, тому все зробимо самі – від вас знадобляться лише оплата, підпис і печатка.

  Ми беремо на себе весь клопіт по роботі з «Укрпоштою». Наші співробітники своєчасно отримують всю вхідну кореспонденцію для вашої компанії. Протягом 1 дня сповіщають вас про вхідну кореспонденцію у спосіб, зручний саме для вас (дзвінок, sms, Viber, Telegram, email). Ваші листи не загубляться, не повернуться відправнику і не будуть місяцями лежати на пошті, у нас з цим строго.

  Безперечно! Усі пропоновані адреси забезпечені офісними приміщеннями, щоб у вас була можливість в будь-який момент провести там зустріч або перевірку. Наші столи, стільці, шафа і електрочайник завжди на варті ваших бізнес інтересів.

  14 років досвіду на ринку, бездоганна репутація, відгуки та рекомендації клієнтів - наші конкурентні переваги.

  Але найважливіше інше - 80% наших клієнтів приходять до нас за рекомендаціями друзів.

  Цим можна пишатися!


  У вас є питання?
  Потрібна адвокатська порада?

  Поговорімо?

   Є питання?
   Потрібна порада юриста?

   Поговорімо?