image
 постоянный вид на жительство в Украине

Посвідка на постійне проживання

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Бізнес в Швейцарії і ЄС Ліцензування

Посвідка на постійне проживання

Консультація юриста щодо підстав для отримання посвідки на тимчасове проживання
Підготовка довіреності, нотаріальне засвідчення (за необхідності)
Збір необхідних документів, переклад їх на українську мову, апостилювання (легалізація), нотаріальне засвідчення
Складання документів на подачу в міграційну службу для отримання посвідки
Отримання необхідних документів
Вартість:
від 7000 грн.
Прописка в Києві (за необхідності, за окрему плату)
👍🏻

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Посвідка на постійне проживання в Україні – документ, який забезпечує безстрокове проживання на території України і підтверджує максимальний перелік прав, яким може володіти нерезидент в Україні.

  Іноземець, який отримав дозвіл на імміграцію і прибув в Україну на постійне проживання, або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання повинен отримати посвідку на постійне проживання.

  Процедура отримання посвідки на постійне проживання

  Отже, ви приходите до нас і розповідаєте свою ситуацію. Наші юристи кваліфіковано проконсультують вас з питань підстав для отримання посвідки і складуть список документів, які вам будуть потрібні (включаючи додаткові конкретно у вашій ситуації).

  Потім ми підготуємо повний пакет документів для подачі в міграційну службу, перекладемо їх, засвідчимо, апостилізуємо – загалом, зробимо все, щоб вони не повернулися назад через неправильне оформлення (так, таке буває, тому дайте нам можливість якісно зробити свою роботу і підстрахувати вас від цього).

  Для отримання посвідки на проживання подаються такі документи:

  • заява іноземця
  • копія дозволу на імміграцію
  • паспортний документ (з візою Д) і нотаріально засвідчений переклад сторінок паспорта з особистими даними
  • Термін розгляду документів – 15 робочих днів з дня подачі документів, тому іноземцю важливо пам’ятати, що в день подачі документів на отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні у нього повинно залишатися 15 робочих днів законного перебування на території України!

  При подачі документів на посвідку на постійне проживання іноземець повинен бути присутнім особисто, оскільки посвідка оформлюється у вигляді id-карти, тому іноземець особисто повинен підписатися і сфотографуватися в органі подачі документів.

  Посвідка на постійне проживання видається терміном на 10 років, після закінчення якого іноземець повинен замінити його на новий документ. Також посвідка на постійне проживання підлягає заміні по досягненню іноземцем 25-ти і 45-ти річного віку.

  Обмін посвідки на постійне проживання повинен здійснитися протягом 30-ти днів з моменту досягнення іноземцем зазначеного віку і не пізніше ніж за 15 днів до дня закінчення терміну дії посвідки на постійне проживання або настання інших обставин, які зумовлюють обмін посвідки на постійне проживання, інакше доведеться заплатити штраф від 1700 до 5100 гривень.

  Також протягом 30-ти днів з моменту отримання посвідки на постійне проживання необхідно зареєструвати місце проживання іноземця, в іншому випадку іноземцю загрожує штраф.

  Ми будемо раді допомогти вам і дуже чекаємо.


  Оцініть послугу, пліз

  У вас є питання?
  Подрібна порада юриста?

  Поговорімо?

   Є питання?
   Потрібна порада юриста?

   Поговорімо?