image

Ліцензування

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Ліцензування

Аналіз підприємства на наявність діяльності, яка передбачає обов’язкове ліцензування
Аналіз і приведення документації підприємства, необхідної для подачі в органи ліцензування, у відповідність до законодавства України
Оформлення заяви на отримання ліцензії
Підготовка інших документів, які необхідні для подачі в органи ліцензування згідно з ліцензійними умовами
Подача документів на отримання ліцензії до органу ліцензування
Отримання ліцензії на здійснення певної діяльності
Вартість:
Від 5000 грн.

Як отримати ліцензію в Києві

Нульовий крок перед тим, як отримати ліцензію – переконатися, що вона вам потрібна, і якщо потрібна – то яка саме. У цьому вам допоможе консультація нашого юриста.

Особливість отримання ліцензій в Україні полягає в тому, що єдиного органу ліцензування всіх видів діяльності не існує. Повноваження видавати ліцензії розподілені між різними органами виконавчої влади. Тому процес отримання ліцензій здається заплутаним (але не для юриста, особливо юриста Fidem Moris).

Також під кожен вид діяльності розробляються індивідуальні ліцензійні умови, які можуть включати різні вимоги. Для одного виду діяльності обов’язковим є наявність певної технічної бази на балансі підприємства, для іншого – певний рівень кваліфікації працівників та інше. Кожна ліцензія має свої тонкощі в отриманні, що вимагає специфічної кваліфікації юриста.

Документи для отримання ліцензії

У силу ситуації, що склалася в сфері ліцензування, щоб надати повний список документів для отримання ліцензії, потрібно розібратися, яка саме ліцензія вам потрібна і на який вид діяльності – від цього і залежить специфіка ліцензійних умов.

Але якщо узагальнити, то пакет документів для отримання ліцензії наступний:

  • Заява (в якій необхідно вказати повне найменування одержувача ліцензії та вид діяльності, на яку отримуємо ліцензію)
  • Документи, передбачені ліцензійними умовами (в цьому ми допоможемо, само собою зрозуміло)
  • Опис документів, які подаються для отримання ліцензії в двох примірниках

В цілому, за необхідної кваліфікації, в процедурі отримання ліцензії немає нічого складного. А де взяти юриста з потрібною кваліфікацією, ви знаєте.

У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

    Є питання?
    Потрібна порада юриста?

    Поговорімо?