Сьогоденні реалії кидають українському бізнесу все більше викликів. Але ми тримаємо стрій і наближаємо перемогу, підтримуючи один одного. Такої підтримки потребує і бізнес. Юридичне супроводження підприємницької діяльності завжди було її невід’ємною частиною. В залежності від виду діяльності підприємці мають потребу у наданні визначених юридичних послуг, однією з яких є надання юридичної адреси. Що таке юридична адреса, як можна отримати юридичну адресу у Києві і в чому її необхідність пропонуємо дізнатись далі.

Обов’язок офіційної реєстрації юридичної адреси

Будь-який легальний бізнес в Україні потребує реєстрації. Суб’єктів підприємницької діяльності можна розділити на дві категорії:

 • Фізичні особи-підприємці
 • Юридичні особи

Фізичні особи-підприємці – це приватні підприємці, які реєструють особисто себе як суб’єктів підприємницької діяльності. 

Юридичні особи – це компанії, товариства, фірми, тощо. Вони створюються засновниками, мають структуру управління, директора, ревізійну комісію, власну назву, статут. В обох випадках суб’єкти підприємництва повинні визначити і офіційно зареєструвати своє місцезнаходження. Саме зареєстроване місцезнаходження бізнесу і є його юридичною адресою. У випадку фізичної особи-підприємця юридичною адресою буде його зареєстроване місце проживання (прописка). Як отримати прописку в Києві дізнавайтесь тут.

Функції юридичної адреси

Юридична адреса підприємства виконує відразу декілька функцій:

 • Обов’язкова ідентифікаційна інформація при реєстрації
 • Офіційна адреса підприємства для листування і інших видів комунікації з контрагентами і державними органами 
 • Можливість отримання додаткового сервісу і юридичну підтримку. 

Додатковий сервіс і юридичну підтримку підприємство має можливість отримати тоді, коли замовляє юридичну адресу як послугу. Отримання юридичної адреси як послуги заключається в тому, що компанії пропонується:

 • орендувати приміщення, яке відповідає всім вимогам законодавства
 • зареєструвати його як своє місцезнаходження 
 • отримати послугу з одержання кореспонденції 
 • надання секретарских послуг
 • юридичні консультації
 • інші супутні послуги, такі як реєстрація, перереєстрація, нотаріальні послуги та інше.

Іншими словами, компанія не тільки отримує необхідну для ведення діяльності адресу, а й надійного партнера, який забезпечить необхідну підтримку бізнесу.

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Переваги покупки юридичної адреси

  Юридична адреса в Києві сьогодні – це дуже доступна і при цьому якісна і необхідна послуга, особливо для малого та середнього бізнесу. Купити юридичну адресу в Києві означає отримати цілий ряд переваг:

  • Придбати юридичну адресу можна на зручний термін з можливістю продовження співпраці в майбутньому. 
  • Гнучкий пакет послуг дає можливість обрати найзручніший та найвигідніший варіант.
  • Широкий перелік адрес дає вибір реєстрації хоч у центрі, хоч на околиці. 
  • Замовити юридичну адресу можна разом з комплексом реєстраційних дій, які виконають досвідчені юристи.

  Вам не потрібно хвилюватись про законність процедури і проблеми з наглядовими органами, оскільки надання послуги юридичної адреси повністю відповідає нормам чинного законодавства і забезпечується професійною командою спеціалістів.

  Оцініть статтю, пліз
  Юридична адреса у Києві: якісно і доступно Сьогоденні реалії кидають українському бізнесу все більше викликів. Але ми тримаємо стрій і наближаємо перемогу, підтримуючи один одного. Такої підтримки потребує і бізнес. Юридичне супроводження підприємницької діяльності завжди було її невід’ємною частиною. В залежності від виду діяльності підприємці мають потребу у наданні визначених юридичних послуг, однією з яких є надання юридичної адреси. Що таке юридична […]
  5 1 5 1