image

Адвокат з сімейних справ

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Послуги адвоката з сімейних справ

Діяльність адвоката, який займається вирішенням сімейних питань, користуються підвищеним попитом у нашій країні та за кордоном. Такий юрист має глибокі, фундаментальні знання в галузі сімейного права. Він обов’язково допоможе вам отримати аліменти на дитину, а також вирішити інші складні питання, з якими може мати справу будь-який громадянин.

Адвокат з сімейних справ не лише допоможе вам отримати аліменти на дитину. До його завдань входить надання комплексного правового захисту своїм клієнтам, які стали жертвами посягань на їхні законні права. Крім того, він захистить інтереси не тільки вас, а й ваших родичів, надаючи подібні послуги відкрито та на вигідних умовах.

Наша компанія пропонує вам скористатися послугами юристів із величезним досвідом, які швидко та професійно вирішать вашу сімейну проблему. У своїй роботі адвокат враховуватиме не лише законодавство, а й моральні аспекти питання, що розглядається.

Що таке стягнення аліментів

Боржники аліментів – найпоширеніша проблема, що виникає внаслідок невдалих сімейних відносин. Стягнення таких виплат може здійснюватися на користь таких осіб:

 • дітей, які не досягли повноліття;
 • непрацездатних повнолітніх;
 • одного з батьків, які доглядають дитину до 3-х років;
 • колишнього подружжя, які здійснюють догляд за дитиною-інвалідом;
 • тих, хто раніше був у шлюбі та досяг пенсійного віку, якщо вони розлучилися не пізніше ніж за 5 років до пенсії.

Боржник аліментів, який злісно ухиляється від своїх зобов’язань, заноситься до єдиного державного реєстру.

Наші юристи оберуть найдієвішу стратегію, яка дозволить здійснити стягнення аліментів, а також збере повний пакет документації для захисту клієнта в суді. При контакті з ним фахівці дотримуються абсолютної конфіденційності, не розголошуючи довірену ним інформацію. Доручаючи сімейну справу професійному юристу, ви можете не хвилюватися про вирішення вашої проблеми. Ваш позов про стягнення аліментів обов’язково буде задоволено.

Переваги компанії

У нашій юридичній компанії працюють кваліфіковані фахівці, які обов’язково допоможуть вам у вирішенні сімейних питань.

Звернення до сімейного адвоката має багато переваг для клієнтів. Досвідчений юрист надасть кваліфіковану підтримку, що складатиметься з таких етапів:

 • збирання та складання необхідних документів – юристом обов’язково буде оформлена позовна заява про стягнення аліментів та інші папери для конкретних випадків;
 • подання документації до відповідних органів;
 • представництво у державних структурах, включаючи суд;
 • вирішення спірних моментів тощо.

Ми успішно застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з огляду на наявні особливості, факти та матеріали, щоб стягнення аліментів було максимально швидким. Наші юристи неухильно дотримуються порядку стягнення аліментів, здійснюючи всі процедури у суворій відповідності до законодавства. Крім того, у нас найпривабливіша ціна позову про стягнення аліментів.


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?