image
прописка в Киеве

Прописка в Києві

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Ліцензування

Реєстрація місця проживання в Києві

Прописка в Києві
4800 грн
Договір оренди квартири
Повний комплекс поштових послуг
Письмова згода єдиного власника
Підтвердження права власності
Підтвердження проживання іноземця за місцем прописки в Києві за запитом державних органів

Зацікавила послуга? 🤗
Залиште заявку! Ми з вами зв'яжемось!

  Реєстрація місця проживання (прописка) – це обов’язкова процедура для кожного громадянина України, а також для іноземців, які отримали посвідку на проживання в Україні. Несвоєчасна прописка – адміністративне правопорушення, яке тягне за собою накладення штрафу. За адресою зареєстрованого місця проживання з особою ведеться офіційне листування та вручення офіційної кореспонденції.

  Чому вам варто звернутися за пропискою саме до нас?

  – Ми реєструємо тільки у власному житлі

  Вам не доведеться мати справу з посередниками і йти на додаткові ризики, пов’язані з домовленостями посередника з власником житла. Ми гарантуємо пряму відповідальність за якість надання послуг протягом всього строку дії договору оренди. Також ми гарантуємо відсутність будь-яких санкцій чи обтяжень на житло, що може спричинити раптову зміну прописки чи інші негативні наслідки.

  – Працюємо тільки офіційно і на підставі договору

  Ми надаємо послуги тільки на підставі договору, один із екземплярів якого також передається уповноваженому органу реєстрації. Наша команда працює відкрито і законно, звертаючись до нас ви убезпечите себе від будь-яких шахрайських схем.

   – Забезпечуємо повний комплекс поштових послуг за адресою реєстрації

  З нами ви ніколи не пропустите жодного листа чи іншої кореспонденції. Контроль за отриманням кореспонденції ведеться кожен день, бо в цій справі дрібниць немає.


  Оцініть послугу, пліз
  Прописка в Києві Реєстрація місця проживання в Києві Прописка в Києві 4800 грн Договір оренди квартири ✅ Повний комплекс поштових послуг ✅ Письмова згода єдиного власника ✅ Підтвердження права власності ✅ Підтвердження проживання іноземця за місцем прописки в Києві за запитом державних органів ✅ Реєстрація місця проживання (прописка) – це обов’язкова процедура для кожного громадянина України, а також […]
  5 1 5 1

  У вас питання?
  Потрібна порада юриста?

  Давайте поговоримо

   У вас питання?
   Потрібна порада юриста?

   Давайте поговоримо