image
Юридична адреса в Києві Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Договірне право Реєстрація торгової марки Ліцензування

Прописка в Києві

Прописка в Києві для іноземців та іногородніх мешканців

Прописка в Києві
4800 грн
Договір оренди квартири
Повний комплекс поштових послуг
Письмова згода єдиного власника
Підтвердження права власності
Підтвердження проживання іноземця за місцем прописки в Києві за запитом державних органів


Реєстрація місця проживання або ж прописка для іноземців – це обов’язкова процедура. На те, щоб її зробити, іноземний громадянин має 30 днів після отримання посвідки на проживання (постійне або тимчасове).

Несвоєчасна прописка – адміністративне правопорушення, яке тягне за собою накладення штрафу на іноземця, а також на приймаючу сторону такого іноземця в Україні в розмірі від 1700 до 5100 гривень, який необхідно особисто оплатити в міграційній службі.

Чому вам варто звернутися за пропискою саме до нас?

  • Ми реєструємо тільки у власному житлі

Це означає, що ми забезпечуємо кращу ціну, оскільки не є посередниками, а безпосередніми власниками житла.

Також це гарантія того, що у вас не буде проблем з власниками ні з яких питань і вони не зникнуть раптово саме тоді, коли вам потрібно підтвердження проживання.

  • Забезпечуємо підтвердження проживання за запитом державних органів

Для прописки потрібна лише наявність посвідки на проживання, а ось з документами на житло, в якому буде зареєстрований іноземець можуть виникнути складності.

Житловий фонд може знаходиться як в приватній, так і в комунальній власності, також житло може перебувати в заставі (наприклад, в іпотеці). У зв’язку з цим можуть знадобитися додаткові документи на житло, а також згода кількох власників нерухомості, включаючи іпотекотримачів, ці та інші причини можуть ускладнити реєстрацію місця проживання іноземця.

Ідеальним варіантом є письмова згода єдиного власника квартири. Право власності на житло підтверджується лише двома документами: Випискою з державного реєстру прав на нерухоме майно та договором купівлі-продажу квартири. Саме такий варіант пропонуємо ми.

  • Підписуємо обов’язковий договір оренди квартири, копія якого подається до відділу реєстрації місця проживання при подачі документів на прописку іноземця в Києві. Безпека іноземного громадянина на весь термін прописки в Києві забезпечується договором оренди квартири.
  • Забезпечуємо повний комплекс поштових послуг за адресою реєстрації

Ви ніколи не пропустите важливий лист або сповіщення від держорганів, яке прийде до вас на адресу прописки. Ми відстежуємо кореспонденцію і моментально повідомляємо вам про неї.

Відповідально заявляємо, що прописки краще за нашу в Києві ви не знайдете. Повірте нам, ми точно знаємо.

У вас питання?
Потрібна порада юриста?

Давайте поговоримо

    У вас питання?
    Потрібна порада юриста?

    Давайте поговоримо