image

Податкове право

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Бізнес в Швейцарії і ЄС Ліцензування

Будь-яка законна підприємницька діяльність супроводжується сплатою податків до державної скарбниці. Дотримання відповідних норм українського законодавства контролюється податковою службою. Але іноді має місце перевищення даної організацією своїх повноважень, а також різне розуміння одних законів підприємцем та представниками держави. І тут можуть виникнути податкові суперечки.

Для вирішення подібних проблемних ситуацій учасникам бізнесу найкраще користуватися послугами кваліфікованого юриста, який займається врегулюванням податкових суперечок.

В арсеналі податкового адвоката є безліч дієвих рішень, що сприяють відновленню прав підприємця, який сплачує податки. Звернувшись до нашої компанії, ви довіряєте професіоналам пошук вагомих аргументів та доказів, які мінімізують ризик подальших фінансових збитків.      

Навіщо може знадобитися адвокат із податкових суперечок?

Держава постійно відстежує діяльність окремих підприємців з метою дотримання законності. Але через постійні зміни у податковому законодавстві в учасників бізнесу нерідко виникають суперечки з податковими органами. Професійні юристи нададуть вам кваліфіковану допомогу з будь-яких правових питань, якщо суперечка з податковою службою вже виникла. Вони допоможуть вам оскаржити неправильно призначені відрахування, серед яких:

 • транспортний податок;
 • податок на землю;
 • збір за скасований кредитний борг.

Крім того, юрист з податкових суперечок у Києві обов’язково допоможе вам:

 • визначити легітимність призначеної ревізії;
 • визнати незаконною постанову про стягнення податкового боргу;
 • грамотно вирішити судові податкові суперечки.     

До компетенції професіонала входить отримання роз’яснень, оскарження незаконних рішень, співпраця з державними структурами, а також супроводження виконавчого провадження.

Юристи з податкових суперечок вважають за доцільне проведення учасниками профілактичних процедур для зниження можливих ризиків. Професійний податковий аудит допоможе виявити недоліки в системі сплати податків вашої організації. Також вам буде запропоновано найбільш раціональні та ефективні способи перерахування податків до бюджету. При цьому наша компанія гарантує надійний захист конфіденційної інформації клієнта. Якщо податкова служба висуває неправомірні вимоги, звертайтесь до нашої компанії! Ми завжди готові надати вам послуги з податкових суперечок у Києві від найдосвідченіших юристів!

Оцініть послугу, пліз

У вас є питання?
Потрібна юриста?

Поговорімо?

  Є питання?
  Потрібна порада юриста?

  Поговорімо?