image

Супровід податкових перевірок

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Супровід податкових перевірок

Аналіз документації підприємства
Виявлення невідповідностей на підприємстві з чинним законодавством
Усунення знайдених проблем
Підготовка переліку документів, необхідних для перевірки
Рекомендації щодо вдосконалення обліку на підприємстві
Безпосереднє супровід податкової перевірки
Вартість
від 5000 грн.

Головне в рішенні проблем – попередити проблеми. Головне в податковому спорі – не допустити його. Головне в податковій перевірці – підготуватися до податкової перевірки.

Супровід податкових перевірок – набагато менш витратний за часом і зусиллям захід, ніж адміністративне чи судове оскарження його результатів. І для ведення бізнесу в майбутньому краще, якщо у вас не буде негативної історії взаємин з податковою службою та пильної уваги з її боку.

Тому з того моменту, як ви отримали повідомлення про наближення перевірки або виявили свою компанію в переліку планових перевірок, наші юридичні двері відчинені для вас (втім, як і в будь-який інший час, але в цьому випадку – особливо).

Послуга юридичного супроводу

Отже, як тільки на горизонті замаячив силует податкового інспектора, ви приходите до нас.

Що робимо ми?

По-перше, ми складаємо список документів, які можуть вимагати під час перевірки конкретно у вашого підприємства. Ви будете точно знати, що у вас вимагають в рамках правових полів, а що ви зовсім не зобов’язані показувати.

По-друге, ми аналізуємо всі документи з цього переліку, щоб ви зустріли перевірку без переживань.

По-третє, ми проводимо аудит роботи вашого підприємства і перевіряємо все те, що може перевірити податкова служба. Якщо ми знаходимо невідповідності, вади і слабкі місця в документації, то знаходимо також і можливості їх виправити.

І по-четверте, ми можемо безпосередньо супроводжувати податкову перевірку і спілкуватися з контролюючими органами разом з вами. І тоді ви на 100% будете впевнені, що все в порядку.

Ми готові допомогти вам при будь-яких податкових перевірках, але ось до чого ми вас закликаємо: завжди реагуйте оперативно при ймовірності візиту контролюючих органів, оскільки для підготовки потрібен час (особливо, якщо у вас велике підприємство і серйозний документообіг). Тому не чекайте, приходьте відразу і дайте нам зіграти за вас.


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

    Є питання?
    Потрібна порада юриста?

    Поговорімо?