Якщо у ході перевірки виявлено використання у робочому процесі праці неоформлених осіб – чим це загрожує та як виглядатимуть наслідки?

Наслідками в даному випадку є:

  • припис, обов’язковий до виконання 
  • протокол про адміністративне правопорушення
  • фінансова санкція (відповідно до статті КЗпП України)

Розглянемо детальніше. 👀

Штрафні санкції

Санкції за те, що працівник був допущений до роботи без оформлення трудового договору (або ж працівник був оформлений як частково зайнятий, а працював з повним навантаженням) або якщо отримував “чорну” зарплату, полягають в наступному:

  • юридична особо/ФОП на І-ІІІ групі оподаткування при першому виявленні правопорушення отримає лише попередження 
  • юридична особо/ФОП на ІV групі або загальній системі оподаткування буде оштрафований на 10 мінімальних заробітних плат (штрафи за порушення трудового законодавства мають прив’язку до розміру мінімальної заробітної плати, тому з 1 січня 2021 року їх розмір збільшився і тепер складає 60000 грн). 

За повторне порушення протягом двох років доведеться сплатити 30 мінімальних заробітних плат (180000 грн відповідно).

Якщо інспектор не зміг потрапити на підприємство або ви не допустили його до конкретної інформації, штраф за це складає 16 мінімальних заробітних плат (96000 грн).

Адміністративна відповідальність (передбачена ст. 41 КУпАП)

Адміністративна відповідальність за використання праці неоформленої особи також карається штрафом – розмір санкцій складає від 500 до 1000 НМДГ (від 8500 до 17000 грн). У разі повторно виявленого порушення протягом року – штраф від 1000 до 2000 НМДГ (від 17000 до 34000 грн).

Володимир Шишкін, керуючий партнер Fidem Moris 


Володимир Шишкін

Оцініть статтю, пліз
Робота без контракту та “чорна” заробітна плата: відповідальність та наслідки Шалені штрафи, виписані за ігнорування елементарних дій та відносно невисоких податків - це завжди викликає у нас когнітивний дисонанс (а ми часто розбираємо такі справи). Тож просимо вас: будьте чемними та робіть все правильно. ❤️
5 1 5 1