Податкова служба нагадує, що підприємці також мають право на відпустку, в тому числі від податків. Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують найману працю, звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки.

Як скористатись правом на відпустку?

Підприємець подає до територіального органу ДПС заяву у довільній формі, в якій зазначає період запланованої відпустки. Це можна зробити один раз на рік. Закон передбачає, що відпустка триває один календарний місяць.
Заяву щодо періоду щорічної відпустки обов’язково необхідно подавати до її початку.

Що має знати підприємець, беручи відпустку

Але слід пам’ятати, що навіть на період відпустки підприємці не звільняються від сплати ЄСВ (він сплачується в розмірі не менше мінімального страхового платежу – 1039,06 гривень).
Також під час відпустки підприємець не може отримувати дохід – якщо це відбувається, йому доведеться сплатити єдиний податок, адже отримання коштів є підтвердженням ведення господарської діяльності. А якщой ви вирішили закрити своє підприємство, обовязково прочитайте про це , на сторінці – ліквідація підприємств. 

Оцініть статтю, пліз
Підприємці: право на відпустку Податкова служба нагадує, що підприємці також мають право на відпустку, в тому числі від податків. Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують найману працю, звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки. Як скористатись правом на відпустку? Підприємець подає до територіального органу ДПС заяву у довільній формі, в якій зазначає період запланованої […]
5 1 5 1