Юристи компанії «Фідем Моріс» мають високу професійну кваліфікацію і великий практичний досвід. Основний принцип нашої діяльності – пошук найбільш оптимального з правової та економічної точки зору шляху вирішення завдань, які виникають в процесі господарської діяльності будь-якого підприємства.

Наша команда зацікавлена в довготривалому співробітництві, яке базується на професіоналізмі, взаємоповазі та довірі. Саме тому, кожен клієнт для нас – це передусім партнер.

Фахівці юридичної компанії «ФІДЕМ МОРІС» мають значний досвід роботи в сфері корпоративного, податкового та адміністративного права, а також великий доробок позитивних для наших клієнтів судових рішень в господарських, адміністративних та цивільних справах.

Наша компанія має в своїй структурі спеціалізований структурний підрозділ, який спеціалізується на ліцензуванні суб’єктів господарювання. Фахівці вказаного відділу нададуть професійну консультацію з будь-яких питань ліцензуваннягосподарської діяльності суб’єктів господарювання, а також допоможуть в найкоротші строки та на найкращих умовах отримати необхідну ліцензію.

Юридичні адреси

Юридична адреса – це сучасний інструмент віддаленого управління бізнесом, який дозволяє зекономити на оренді офісних приміщень та утриманні поштово-секретарської служби компанії. Фахівці Компанії «Фідем Моріс» постійно контролюють всі процеси, безпосередньо пов’язані із процедурою надання та належного обслуговування юридичних адрес, що гарантує безпечну та стабільну роботу Вашої компанії. За час тривалої роботи на ринку ми сформували найбільш повний комплекс послуг з підтримки та обслуговування юр адрес, в якому передбачені всі побажання клієнтів, тому уклавши договір з нами ви забезпечуєте надійний діловий імідж для своєї компанії в майбутньому.

Ми пропонуємо широкий вибір юридичних адрес як на умовах договору суборенди, так і на умовах договору про співробітництво, а також необхідний набір поштово-секретарського обслуговування. Придбавши юридичні адреси в нашій компанії, Ви інвестуєте кошти в стабільність та надійність власного бізнесу.

Продаж готових компаній

Ми раді запропонувати Вам повний комплекс послуг з купівлі-продажу готових компаній. Якщо Ваш бізнес потребує негайного розширення за рахунок готової компанії із необхідним Вам переліком дозвільної документації, то фахівці Компанії «Фідем Моріс» оперативно запропонують Вам готове рішення, яке максимально відповідатиме Вашим потребам. Процедура переоформлення права власності діючої компанії займає не більше 3-х днів. Саме тому, Ви в максимально короткі строки отримаєте необхідний інструмент для успішного ведення бізнесу.

Реєстрація юридичних осіб

Процедура реєстрації ТОВ, ПП, ПАТ проходить у максимально короткий термін у супроводі кваліфікованих фахівців Юридичної Компанії «Фідем Моріс». Значний досвід роботи у цій сфері, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість та оперативність роботи, а також помірна вартість наших послуг гарантує Вам досягнення поставленої мети.

Спеціалісти ЮК „Фідем Моріс” практикують у ключових галузях права, що дозволяє запропонувати широкий спектр юридичних послуг: від створення нового підприємства до реалізації складних бізнес-проектів.

Надання якісних юридичних послуг нашою Юридичною Компанією – Запорука Вашого успіху!

Оцініть статтю, пліз
Юридичні послуги від команди кваліфікованих юристів Юристи компанії «Фідем Моріс» мають високу професійну кваліфікацію і великий практичний досвід. Основний принцип нашої діяльності – пошук найбільш оптимального з правової та економічної точки зору шляху вирішення завдань, які виникають в процесі господарської діяльності будь-якого підприємства. Наша команда зацікавлена в довготривалому співробітництві, яке базується на професіоналізмі, взаємоповазі та довірі. Саме тому, кожен клієнт для […]
5 1 5 1