Відкриття туристичної фірми в Україні починається з реєстрації юридичної особи (тут). Після здійснення реєстрації юридичної особи, аби отримати право на надання послуг щодо оформлення виїзних документів для туристів, необхідно отримати ліцензію на провадження туроператорської діяльності.

Документи для отримання ліцензії

Особа, що має намір отримати туристичну ліцензію повинна подати наступні документи:

  • належним чином оформлену заяву про видачу ліцензії;
  • оригінал Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • банківську гарантію (мінімальний розмір – 20 000 євро, виключення стосується тих туроператорів, які надають послуги лише з внутрішнього та в’їзного туризму, в такому разі банківська гарантія становить мінімум 10 00 євро);
  • договір з страховою компанією про обов’язкове страхування туристів (медичне та від нещасних випадків);
  • договір оренди приміщення або відомості про наявність власного приміщення.

Плата за ліцензію

За видачу ліцензії стягується плата в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на час видачі ліцензії.

Вимоги до керівника

Ліцензійними умовами також затверджено вимоги до керівника туристичної компанії. Він повинен мати вищу освіту у сфері туризму або ж стаж роботи у даній сфері від трьох років, якщо керівник має вищу освіту в іншій сфері.

Надання послуг

Після отримання ліцензії, туроператор має право здійснювати також і турагентську діяльність.

Надання послуг туристичної компанії відбувається на основі договорів з клієнтами або турагенствами, які укладаються відповідно до чинного законодавства.
Наша компанія пропонує свої послуги по відкриттю туристичних фірм в Україні, отримання дозвільної документації, консультування щодо правильності оформлення необхідних документів і розроблення договорів для уникнення непорозумінь та інших неприємних ситуацій з клієнтами та контрагентами.

Оцініть статтю, пліз
Як відкрити туристичну фірму в Україні? Відкриття туристичної фірми в Україні починається з реєстрації юридичної особи (тут). Після здійснення реєстрації юридичної особи, аби отримати право на надання послуг щодо оформлення виїзних документів для туристів, необхідно отримати ліцензію на провадження туроператорської діяльності. Документи для отримання ліцензії Особа, що має намір отримати туристичну ліцензію повинна подати наступні документи: належним чином оформлену заяву про […]
3.67 1 5 3