Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Будівельна фірма, як відкрити в Україні?

Для того щоб відкрити свою будівельну компанію, Вам необхідно зареєструвати юридичну особу. Відповідно до чинного Законодавства України юридична особа, яка має намір займатись будівельною діяльністю повинна отримати ліцензію на ведення господарської діяльності пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.

В Україні ліцензуванням господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури займається Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Що необхідно?

Для того щоб отримати ліцензію необхідно подати або надіслати поштою заяву про видачу ліцензії, в якій має вказуватись: назва юридичної особи, код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, банківські реквізити та номер телефону, за наявності у заяві потрібно вказати наявність філій за місцезнаходженням яких буде проводитись будівельна діяльність.

До заяви потрібно додати:

 • витяг з ЄДРПОУ (копія засвідчена нотаріально або органом який видав довідку);
 • витягу з ЄДРПОУ філії, яка буде проводити будівельну діяльність (копія);
 • відомості про:
  ▪️склад працівників за професійним та кваліфікаційним рівнем;
  ▪️виробничо-технічну базу;
  ▪️технологію виробництва;
  ▪️інформаційно-правове, нормативно-технічне забезпечення;
  ▪️наявну систему контролю якості виконання робіт;
  ▪️виконані заявником будівельно-монтажні роботи за формою, яка визначається ліцензійними умовами провадження будівельної діяльності.

В свою чергу орган ліцензування впродовж десяти днів з дня подачі розглядає подану заяву та надсилає її до ліцензійної комісії.

Комісія впродовж десяти днів встановлює відповідність поданих документів та готує висновок. На підставі висновку ліцензійної комісії орган ліцензування протягом семи днів приймає рішення про видачу ліцензії (з додатком переліку робіт), про що письмово має попередити заявника.

Якщо ліцензія отримується вперше, строк її дії не перевищує три роки, після продовження строк її дії становить п’ять років.

Після отримання ліцензії Ваше підприємство має право здійснювати будівельну діяльність.

Оцініть статтю, пліз
Як відкрити будівельну фірму в Україні? Будівельна фірма, як відкрити в Україні? Для того щоб відкрити свою будівельну компанію, Вам необхідно зареєструвати юридичну особу. Відповідно до чинного Законодавства України юридична особа, яка має намір займатись будівельною діяльністю повинна отримати ліцензію на ведення господарської діяльності пов’язаної із створенням об’єктів архітектури. В Україні ліцензуванням господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури займається Державна […]
4.88 1 5 34