Програмний РРО

Як почати роботу з ПРРО?

  1. Вибір ПРРО. Для початку можна спробувати Веб версія ПРРО , н-д, «Чекбокс», «сота каса», «вчасно.каса». Для тестування необхідно вносити руками чеки, що дасть можливість протестувати, зорієнтуватися та зробити свій вибір на користь готового продукту, чи доопрацювати свій програмний продукт.

Можна вибрати безкоштовне програмне забезпечення від ДПС –

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/

  1. Подаємо заяву про реєстрацію ПРРО (форма 1-ПРРО). Дата формування фіскального номера, який надійде в квитанції 2, і є датою реєстрації ПРРО.
  2. Подаємо повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, які застосовують в ПРРО (форма 5-ПРРО). Це можуть бути, н-д, електронні ключі касирів, які будуть працювати з ПРРО.

*Зверніть увагу, відмова прийняття заяви про реєстрацію ПРРО може відбуватися по причині не подання форми 20-ОПП. Якщо ви цього раніше не робили, треба подати форму 20-ОПП, в якій присвоюється ідентифікатор об’єкта оподаткування (н-р, орендованого приміщення магазину), який необхідно вписати в заяву про реєстрацію ПРРО  (форма 1-ПРРО).

  1.  Імпортуємо номенклатуру і все, можемо працювати.

 

Оцініть статтю, пліз
Як почати роботу з РРО? Програмний РРО Як почати роботу з ПРРО? Вибір ПРРО. Для початку можна спробувати Веб версія ПРРО , н-д, «Чекбокс», «сота каса», «вчасно.каса». Для тестування необхідно вносити руками чеки, що дасть можливість протестувати, зорієнтуватися та зробити свій вибір на користь готового продукту, чи доопрацювати свій програмний продукт. Можна вибрати безкоштовне програмне забезпечення від ДПС – https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/ […]
5 1 5 2