Згідно з новою постановою Кабміну, з 9 жовтня отримати посвідку на тимчасове проживання стало набагато простіше.

Якщо ви є громадянином країни, де затверджений безвізовий порядок в’їзду в Україну і перебуваєте в нашій країні на законних підставах, то ви маєте право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання. І якщо раніше ви повинні були обов’язково виїхати за межі  України у зв’язку зі зміною мети в’їзду, то тепер цього робити не потрібно!

Особливо важливе це нововведення для громадян Республіки Білорусь, працевлаштованих в Україні, і членів їх сімей. Як відомо, у зв’язку з останніми політичними подіями в Україні зараз працює багато фахівців з Білорусі, зокрема, IT-сфери.

Новий порядок оформлення не стосується громадян держави, визнаної Верховною Радою країною-агресором.

Терміни подачі документів

Терміни не змінилися – пакет документів для оформлення тимчасового проживання без виїзду за межі України повинні бути подані не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення легального терміну перебування в країні.

Нововведення затверджені постановою № 933 “Про внесення змін до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення посвідки на тимчасове проживання” Кабінету Міністрів, ініційованим Державною міграційною службою України.

Оцініть статтю, пліз
Нова спрощена процедура отримання тимчасової посвідки на проживання Згідно з новою постановою Кабміну, з 9 жовтня отримати посвідку на тимчасове проживання стало набагато простіше. Якщо ви є громадянином країни, де затверджений безвізовий порядок в’їзду в Україну і перебуваєте в нашій країні на законних підставах, то ви маєте право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання. І якщо раніше ви повинні були обов’язково […]
5 1 5 1