#

Електронна версія Державного Реєстру

На виконання Наказу Міністерства юстиції України «Про організацію доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 19 серпня 2011 року нещодавно розпочав функціонування веб-сайт з тимчасовими перебоями у роботі, через який надається доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Державний Реєстр »). Електронна адреса веб-сайту Державного Реєстру така:http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html.

Веб-сайт надає змогу перевірити наявність суб’єкта господарювання у Державному Реєстрі та отримати базову інформацію про нього.

Проведені юристами ЮК «ФІДЕМ МОРІС» тестові спроби, показали, що система наразі не є досконалою, а відображувані дані в деяких випадках не відповідають дійсності. Таким чином, рекомендуємо, використовувати електронну версію Державного Реєстру лише у випадках, коли інші способи отримання відомостей з Державного Реєстру недоступні або недоцільні. У будь-якому випадку, рекомендуємо для цілей важливих угод запитувати у контрагентів виписки або витяги з Державного Реєстру на паперових носіях.

Всі новини