#

Реєстрація бізнесу. Реєстрація тов київ

На сьогодні організація та здійснення бізнесу в розвинених країнах світу базується на принципах повідомлення. Тобто майбутній власник бізнесу повинен лише повідомити державні органи про намір зайняття певною підприємницькою діяльністю. На жаль, в Україні до цього часу організація бізнесу будується на принципах дозволу.

В Україні займатись підприємницькою діяльністю без державної реєстрації заборонено. Саме тому, організація та здійснення бізнесу стають можливими лише після проведення його державної реєстрації. Державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації проводиться державна реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності за місцезнаходженням юридичної особи або за місцем проживання фізичної особи – підприємця.

Організація власного бізнесу передбачає вирішення низки проблем. Створення і розвиток власного бізнесу пов'язані з високим ступенем ризику, що в свою чергу призводить до можливості банкрутства. Статистичні дані в Україні показують, що близько 30% створюваних підприємств закриваються.

Незважаючи на це, досвід показує, що можна розвинути свій бізнес і уникнути ряду помилок, якщо процес прийняття тих чи інших управлінських рішень буде ретельно спланований і підготовлений. Спеціалісти нашої компанії допоможуть уникнути тих самих проблем та помилок, так званих «підводних каменів», через які підприємства закриваються (банкрутують) та допоможуть у відкриті власного бізнесу.

Саме тому, організація та здійснення бізнесу в Україні стає можливим лише після проведення його державної реєстрації.

Існує значна кількість можливих організаційно-правових форм ведення бізнесу в Україні (фізична особа-підприємець, приватне підприємство, товариство з обмеженою відповідальністю, закрите акціонерне товариство тощо). Кожна з них має свої переваги та недоліки. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначитися з вибором найбільш прийнятної для Вас організаційно-правової форми господарювання та нададуть вичерпну консультацію стосовно обраної Вами форми ведення бізнесу.

Наші спеціалісти максимально оперативно та якісно втілять Ваш вибір у життя. Для цього ми розробляємо проекти установчих документів обраної вами організаційно-правової форми, організовуємо нотаріальне посвідчення установчих документів, здійснюємо всі дії, необхідні для реєстрації Вашого бізнесу та взяття його на облік в податкових органах, органах статистики, органах пенсійного фонду та всіх фондів соціального страхування.

Крім цього, наші фахівці отримають дозвіл на виготовлення печаток і штампів, виготовлять печатку Вашої нової компанії та підготують пакет документів, необхідний для відкриття рахунків в установі банку. В разі необхідності, ми отримаємо Свідоцтво платника ПДВ та/або єдиного податку.

Все це займає від 6 до 12 робочих днів. При цьому, Ви не докладаєте жодних зусиль для реєстрації Вашого бізнесу, але маєте можливість контролювати цей процес на будь-якому етапі.

Кожна юридична особа або фізична особа-підприємець, зареєстрована нами, отримує знижку у розмірі 10 % на будь-які юридичні послуги, що надаються нашою компанією.

Великий досвід роботи у цій сфері, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість та оперативність роботи, а також помірна вартість наших послуг допоможе Вам досягти поставленої мети.

Орієнтовна вартість та строки

Організаційно-правова форма

ТОВ
(Товариство з обмеженою відповідальністю)

ПП
(Приватне підприємство)

ФОП
(Фізична особа-підприємець)

 Мінімальна вартість, грн

3000

1500

Документи, необхідні для початку роботи

Копія паспорта та ідентифікаційного номеру засновника (-ів) та директора.

Копія паспорта та ідентифікаційного номеру власника (-ів) та директора.

Копія паспорта та ідентифікаційного номеру фізичної особи.

Інформація, необхідна для початку роботи Найменування.
Місцезнаходження.
Основні види діяльності.
Розмір статутного капіталу та його розподіл між засновниками.
Система оподаткування.
Основні види діяльності.
Місце здійснення діяльності.
Система оподаткування.

 Строки

6-10 робочих днів

Замовити послугу
fidemmoris.ua 4,9 із 5 на основі 190 оцінок і 189 відгуків користувачів.
Реєстрація бізнесу
Beta_reestraciya-biznesu