#

Про компанію

Вітаємо Вас на сайті Юридичної Компанії "Фідем Моріс". Наша компанія тривалий час займає провідне місце у сфері правового супроводу бізнесу. Основні напрями спеціалізації нашої компанії:

Юристи компанії «Фідем Моріс» мають високу професійну кваліфікацію і великий практичний досвід.

Основний принцип нашої діяльності – пошук найбільш оптимального з правової та економічної точки зору шляху вирішення завдань, які виникають в процесі господарської діяльності будь-якого підприємства.

Наша команда зацікавлена в довготривалому співробітництві, яке базується на професіоналізмі, взаємоповазі та довірі. Саме тому, кожен клієнт для нас – це передусім партнер.

Фахівці юридичної компанії «ФІДЕМ МОРІС» мають значний досвід роботи в сфері корпоративного, податкового та адміністративного права, а також великий доробок позитивних для наших клієнтів судових рішень в господарських, адміністративних та цивільних справах.

Наша компанія має в своїй структурі спеціалізований структурний підрозділ, який спеціалізується на ліцензуванні суб’єктів господарювання.

Фахівці вказаного відділу нададуть професійну консультацію з будь-яких питань ліцензування господарської діяльності суб’єктів господарювання, а також допоможуть в найкоротші строки та на найкращих умовах отримати необхідну ліцензію.