#

Ліквідація підприємств

Ліквідація підприємств - Київ У випадках коли ведення господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю стає недоцільним найбільш безпечним способом припинення діяльності вказаного товариства є його ліквідація.

Сьогодні поширена практика надання юридичними компаніями послуги так званої «експрес ліквідації» або «ліквідації підприємств шляхом продажу корпоративних прав», однак такі методи призводять лише до зміни засновників та керівників підприємства зі збереженням самого підприємства, отже використання терміну «ліквідація» або «припинення» в даному випадку є некоректним.

У випадку ліквідації юридичної особи втрачається її правосуб’єктність (правоздатність та дієздатність), тобто, юридична особа припиняє своє існування, що унеможливлює пред’явлення будь-яких претензій до діяльності вказаної юридичної особи як з боку контрагентів, так і від контролюючих органів (зокрема, органів державної податкової служби).

Спеціалісти ЮК «ФІДЕМ МОРІС» здійснюють повний юридичний супровід процедури припинення юридичної особи, в тому числі, публікацію повідомлення про припинення у спеціалізованому ЗМІ, здавання документації, що підлягає довгостроковому зберіганню до архівної установи та отримання довідки із органів ДВС, подання документів державному реєстратору для внесення запису про припинення юридичної особи.

Процедура ліквідації підприємств

Процедура ліквідації займає 2,5-3 місяці. При цьому, забезпечується відсутність претензій з боку органів державної податкової служби та органів пенсійного фонду. Здійснення перевірок діяльності юридичної особи, що ліквідується, в такому випадку не проводиться.

В результаті проведення процедури ліквідації підприємство гарантовано буде виключене з ЄДР у повній відповідності до норм діючого законодавства, про що буде внесено відповідний запис та видане письмове повідомлення від Державного реєстратора.

При цьому, сумарна вартість вказаної процедури ліквідації буде значно нижчою, ніж у випадку припинення юридичної особи шляхом банкрутства чи у будь-який інший спосіб, пов'язаний із виключенням юридичної особи з ЄДР.

Замовити послугу
fidemmoris.ua 4,85 із 5 на основі 175 оцінок і 175 відгуків користувачів.
Ліквідація підприємств
Dzeta_lykvidaczya-pidpriemstv