#

Ліквідація підприємств, ПП, ТОВ - Київ.

Підрахувати вартість ліквідації для вашої компанії, можна в меню нижче.

Ліквідація підприємств, ПП, ТОВ- Київ.

У випадках, коли ведення господарської діяльності компанії стає недоцільним, власникам компанії доводиться зіткнутися з питанням припинення діяльності юридичної особи або ліквідацією підприємства.

        Одразу обмовимося, що відкрити компанію в Україні набагато простіше, швидше і дешевше, ніж закрити її. Сьогодні для відкриття компанії вам потрібен мінімум документів і лише кілька днів. Але при закритти ТОВ власникам бізнесу доводиться стикатися з усіма «принадами» бюрократії одразу. Це і заплутана процедура, і неоднозначні вимоги до документів, і невизначені терміни завершення.

        Ми в Fidem Moris професійно займаємося питаннями закриття компаній вже більше 12 років, тому з радістю допоможемо вам підібрати правильне рішення і успішно реалізувати його.

1. Способи ліквідації юридичних осіб або «Як закрити ТОВ»

На сьогодні існує кілька основних способів припинення юридичної особи.

Це може бути:

  1. За рішенням власника
  2. Банкрутство
  3. Шляхом перетворення (в іншу організаційну форму)
  4. Шляхом злиття або поглинання
  5. За рішенням суду
  6. Експрес ліквідація підприємства як альтернативний спосіб припинення діяльності компанії

        Ми докладно зупинимося лише на найпопулярніших способах припинення діяльності компаній. На сьогодні це:

- Ліквідація за рішенням власника

- варіанти «експрес ліквідації»

        У таблиці нижче ми описали їх суть і основні відмінності. Принципово власнику бізнесу потрібно прийняти рішення:

а) продати існуючу юридичну особу новим власникам (швидко і відносно недорого) або

б) закривати компанію повністю, з виключенням з Єдиного реєстру (дорого, але максимально надійно).

Спосіб Суть Плюси Мінуси
Продаж корпоративних прав громадянину України «Експрес ліквідація» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії громадянином України Оперативність (від 2- х робочих днів) Доступність (більш низька вартість порівняно з іншими способами) Менш безпечно, ніж інші способи (є ймовірність скасування цих дій)
Продаж корпоративних прав нерезиденту «Експрес ліквідація +» Викуп 100% часток у статутному капіталі новим власником і заміна керівництва компанії фізичною особою -нерезидентом України Надійність і Безпека (низька ймовірність скасування дій) Оперативність (від 5- ти робочих днів) Вартість вище, ніж у першого варіанта
Ліквідація юридичної особи з виключенням її з ЄДР «Ліквідація» Повне припинення існування юридичної особи за рішенням власника із внесенням відповідного запису до ЄДР Найбезпечніший спосіб (Неможливість будь-яких претензій з боку третіх осіб і контролюючих органів у зв'язку з повною ліквідацією юридичної особи). Кадрова документація здається в архів (співробітники оформлять всі необхідні документи) Досить висока вартість. мінімальний термін - 2 місяці

 

Яка процедура ліквідації ТОВ?

        У разі продажу корпоративних прав та зміни керівника компанії (варіант Експрес ліквідація») засновнику компанії необхідно передати новому власнику 100% корпоративних прав і всю документацію за актом. Така угода оформляється нотаріально, а процес перереєстрації та зміни власників і керівництва в реєстрах зазвичай займає 2-3 робочих дні. При цьому можна змінити і назву компанії, і контактні дані, і юридичну адресу. Формально така юридична особа продовжує існувати, але вже з іншими засновниками і керівником.   

        Процедура повноцінного закриття ТОВ з виключенням з Єдиного реєстру (Варіант «Ліквідація») займає 2,5 місяці . При цьому, ми забезпечуємо відсутність претензій з боку органів державної податкової служби та органів пенсійного фонду. Здійснення перевірок діяльності юридичної особи в такому випадку не проводиться.

В результаті проведення процедури підприємство гарантовано буде виключено з ЄДР у повній відповідності до норм чинного законодавства, про що буде внесений відповідний запис до реєстру.

Вартість ліквідації підприємств в Києві

Для розрахунку вартості послуг з ліквідації юридичної особи скористайтеся калькулятором*:

Як ми працюємо
Безкоштовна консультація
Вибір оптимального рішення
Підписання договору і передоплата
Реалізація рішення
Передача документів і фінальний розрахунок
Подальша підтримка

Телефонуйте нам: +380974945613

Приклади і шаблони документів для ліквідації підприємств

Форма 7 (заява на ліквідацію)

Ріішення учасника про ліквідацію (Шаблон)

Лист до РДА

Довідка з архіву

Акт про приймання документів з кадрових питань

Ліквідація підприємств
Dzeta_lykvidaczya-pidpriemstv