#

Зміна юридичної адреси

 Місцезнаходження юридичної адреси - адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені, це офіційна адреса підприємства, яка використовується державними органами та іншими учасниками правовідносин з підприємством.

Якщо Ваше підприємство потребує зміни юридичної адреси (місцезнаходження) необхідно внести відповідні зміни до установчих документів відповідно до наступної процедури.

1.Затвердження протоколом вищого органу підприємства нового місцезнаходження та у зв’язку з цим затвердження нової редакції статуту.

2. Реєстрація відповідних змін у державного реєстратора.

Вимоги до документів для зміни юридичної адреси

На сьогоднішній день для реєстрації нової юридичної адреси договір оренди чи документ про право власності приміщення реєстратором не вимагається, проте один з таких документів необхідний. По-перше, цей документ є гарантією законності розміщення підприємства на визначеній адресі, по-друге, контролюючий орган чи суд має право його витребувати.

Відповідно до діючого законодавства місцезнаходження підприємства повинно зазначатися в установчих документах. Виходячи з цього, необхідно затвердити Статут підприємства у новій редакції.

Для подачі державному реєстратору заповнюється реєстраційна картка № 3 у відповідності з новими даними.

Вартість державної реєстрації зміни місцезнаходження – 102,00 гривні (два платежі по 51,00 гривні).

На практиці фактична і юридична адреса підприємства часто не співпадають, що зумовлено рядом причин, а тому юридичну адресу визначають шляхом укладення договору оренди (суборенди) приміщення. Ціна використання таких приміщень залежить від вартості нерухомого майна в обраній місцевості та від якості надання відповідних послуг.

Наша компанія надає можливість широкого вибору юридичних адрес, при цьому гарантуючи законність та високу якість надання послуг. Також наші спеціалісти у найкоротший термін підготують необхідний пакет документів і зареєструють Ваше підприємство за новим місцезнаходженням.
Юридичні адреси в Києві
Delta_yuridichni-adresi-v-kiyvi