#

Новий закон про ТОВ та ТДВ

    17 червня 2018 року набув чинності новий Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, який ввів велику кількість новацій щодо регулювання діяльності ТОВ та ТДВ.

 

    Цей закон встановив нові вимоги до змісту установчих документів (статутів) товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю. При цьому, встановлено обов'язок всіх підприємств (ТОВ та ТДВ) протягом року з дня набуття чинності цим законом (тобто, до 17 червня 2019 року) привести свої установчі документи (статути) у відповідність до чинного законодавства.

 

    Для приведення у відповідність вказаних документів необхідно скликати загальні збори учасників товариства і затвердити статут компанії в новій редакції, яка відповідає вимогам нового закону про ТОВ та ТДВ. При цьому, слід мати на увазі, що підписи учасників на протоколі загальних зборів учасників (або рішенні єдиного учасника) а також на новій редакції статуту, підлягають нотаріальному посвідченню.

 

    Після проведення загальних зборів учасників або прийняття рішення єдиним учасником та нотаріального посвідчення документів настає етап державної реєстрації вказаних змін до установчих документів компанії. Вказана дія здійснюється державним реєстратором за місцезнаходженням ТОВ або ТДВ. Після внесення інформації про нову редакцію статуту товариства, а також внесення електронних копій документів до ЄДР установчі документи ТОВ та ТДВ вважаються такими, що приведені до вимог чинного законодавства та можуть використовуватись без будь-яких обмежень.

 

    За допомогою фахівців Юридичної компанії “ФІДЕМ МОРІС” ви маєте змогу  максимально професійно привести установчі документи (статут) вашого підприємства до вимог чинного законодавства, не витрачаючи зайвого часу та коштів. Наші юристи підготують проект нової редакції статуту, який повністю відповідає чинному законодавству та враховує всі ваші побажання і специфіку бізнесу, організують нотаріальне посвідчення необхідних документів та проведуть державну реєстрацію нової редакції статуту вашого ТОВ або ТДВ.

 

    Базова вартість послуги становить 2500 грн. Вказана вартість включає оплату нотаріальних послуг та інші обов'язкові платежі. Вартість вказана із розрахунку наявності в складі учасників юридичної особи одного учасника - фізичної особи. При інших варіантах (наявність більшої кількості учасників, наявність учасників - юридичних осіб або нерезидентів) вартість послуги може бути скореговано. Орієнтовний строк виконання — 2-3 робочих дні.

 

Юридична допомога