image

Послуги перекладача

Продаж готових компаній Ліквідація підприємств Перевірка контрагента Договірне право Реєстрація торгової марки Юридичні Адреси в Швейцарії Ліцензування

Виходячи на новий рівень бізнесу, дуже важливо налагодити спілкування з іноземними клієнтами. Договори, установчі документи, ділове листування, судова документація… Все це так чи інакше необхідно перекладати на мову ваших ділових партнерів з інших країн. Саме для цього ми пропонуємо послуги перекладу будь-якої тематики, будь-якої складності й майже на будь-яку мову. Команда наших перекладачів складається зі справжніх спеціалістів з великим досвідом роботи і знаннями найсучасніших CAT-програм. А це значить, що ви отримаєте високоякісний переклад в найкоротші терміни.

Замовити переклад дуже просто – це можна зробити у нас в офісі, або ж відправити документи нам на електронну пошту. При цьому зберігається повна конфіденційність. Після цього з вами зв’яжеться менеджер для уточнення всіх деталей і переклад запуститься в роботу. Якщо ж вам потрібне нотаріальне засвідчення перекладу, наші спеціалісти візьмуть на себе всі клопоти з оформлення та візиту до нотаріуса. Вам залишиться лише завітати до нас в офіс і забрати готовий пакет документів. А якщо у вас немає на це часу, ми із задоволенням надішлемо вам документи поштою.

Гарний переклад робить величезний світ трохи ближчим.

В таблиці нижче зазначені ціни на послуги письмового перекладу 1000 друкованих знаків тексту-оригіналу (це приблизно пів-сторінки тексту 12 шрифтом). Всі мови поділені на групи, щоб вам було зручніше в них орієнтуватися.

Мова Вартість, грн./1000 знаків
Група 1
Російська 30
Українська 30
Група 2
Англійська 35
Група 3
Іспанська 45
Італійська 45
Німецька 45
Французька 45
Група 4
Чеська 55
Польська 55
Білоруська 55
Група 5
Болгарська 75
Голландська 75
Грецька 75
Литовська 75
Португальська 80
Словацька 80
Турецька 80
Хорватська 80
Сербська 80
Естонська 80
Група 6
Македонська 85
Чорногорська 85
Вірменська 90
Грузинська 90
Іврит 90
Китайська 95
Японська 95
Арабська 95

Вартість нотаріального засвідчення – 200 грн за один документ (копія перекладу – 100 грн).


У вас є питання?
Потрібна адвокатська порада?

Поговорімо?

    Є питання?
    Потрібна порада юриста?

    Поговорімо?