Підпис документів цифровим власноручним підписом – тепер це можна!

Що змінилося?

1 серпня 2020 року набула чинності постанова Правління Національного банку № 110, яка вдосконалює порядок застосування цифрового власноручного підпису в банківській системі України. Дізнатись як відбувається реєстрація підприємства, можно на відповідній сторінці.

Тепер інструменти створення цифрового власноручного підпису не обмежені лише одним – стилусом. Також можливість підписувати документи за допомогою цифрового власноручного підпису поширюється на осіб, які користуються банківськими та/або фінансовими послугами банку.

Навіщо все це?

На думку Нацбанку, такі нововведення позитивно вплинуть на ринок банківських послуг та поширення фінансової інклюзії – вони спрощують для банків процес залучення нових клієнтів та договірні відносини з ними.

Оцініть статтю, пліз
Цифровий підпис документів Підпис документів цифровим власноручним підписом – тепер це можна! Що змінилося? 1 серпня 2020 року набула чинності постанова Правління Національного банку № 110, яка вдосконалює порядок застосування цифрового власноручного підпису в банківській системі України. Дізнатись як відбувається реєстрація підприємства, можно на відповідній сторінці. Тепер інструменти створення цифрового власноручного підпису не обмежені лише одним – стилусом. […]
5 1 5 1